Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-1°
27 lutego 2014

Tropili poszukiwanego, a znaleźli amfetaminę

Tropili poszukiwanego, a znaleźli amfetaminę
fot. Rafał Mączyński / JastrzebieOnline.pl

Policjanci z wydziału kryminalnego w Jastrzębiu-Zdroju zatrzymali dwóch młodych mężczyzn za posiadanie narkotyków. Dwudziestolatkowie trafili do policyjnego aresztu.

W środę wieczorem kryminalni z jastrzębskiej komendy udali się do jednego z mieszkań w Jastrzębiu-Zdroju, w którym, według posiadanych informacji, miała przebywać osoba poszukiwana listem gończym. Na miejscu okazało się, że pod wskazanym adresem policjanci nie zastali poszukiwanego mężczyzny. Mimo to zatrzymali dwie inne osoby, a wraz z nimi narkotyki.

- Podczas wykonywania czynności funkcjonariusze zauważyli leżący na biurku woreczek z marihuaną, natomiast w wyniku dalszego przeszukania, w wiszącej na ścianie gitarze znaleziono ponad 3 gramy pochodnej amfetaminy. Właścicielami substancji zabronionych okazali się mieszkańcy naszego miasta w wieku 21 i 22 lat. Obaj trafili do policyjnego aresztu - informuje miejska komenda policji.

Mężczyznom grozi kara 3 lat więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja? Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja?

Jastrzębscy policjanci wracają do pracy Jastrzębscy policjanci wracają do pracy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (10)
Gość03.03.2014 12:45

osoby, które źle życzą innym są chore, niespełnione, powinny być kierowane do leczenia w psychiatryku....

szczałowy03.03.2014 1:58

gość obyś zaliczył złoty SZCZAŁ i jednego głupka naćpanego mniej w naszym mieście :)

Gość01.03.2014 13:29

głupoty opowiadasz, bo prawo przewiduje karę za posiadanie, a nie zażycie, hehehe, mogę łazić naćpany od rana do wieczora i nic mi nie mogą zrobić, chyba, ze znajdą tam parę gram w kieszeni podczas rewizji.

a01.03.2014 11:56

Ej gość co Ty piszesz, przecież można Cie namierzyć w każdym momencie, poddać badaniu i masz kłopot, i dopiero będziesz hahał

Gość28.02.2014 14:36

ej, policjanty, mam przy sobie trochę amfy, zaraz wciagnę, jeśli mnie nie zamkniecie, działajcie, hahahahahaha, ale nożownika to nie możecie odszukać, co? To za trudne, hahahahaha

pchła szachrajka27.02.2014 23:42

nie chcę być niemiła ale jak mówi przysłowie "głupi ma zawsze szczęście"

27.02.2014 15:28

może na Wielkopolskiej są jacyś znajomi policjantów, no to ich nie będą tykać, będą zarabiać, a potem podawać namiary na klientów i będzie fajnie.

Pokaż wszystkie opinie (10)