Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
27 lutego 2014

Tropili poszukiwanego, a znaleźli amfetaminę

Tropili poszukiwanego, a znaleźli amfetaminę
fot. Rafał Mączyński / JastrzebieOnline.pl

Policjanci z wydziału kryminalnego w Jastrzębiu-Zdroju zatrzymali dwóch młodych mężczyzn za posiadanie narkotyków. Dwudziestolatkowie trafili do policyjnego aresztu.

W środę wieczorem kryminalni z jastrzębskiej komendy udali się do jednego z mieszkań w Jastrzębiu-Zdroju, w którym, według posiadanych informacji, miała przebywać osoba poszukiwana listem gończym. Na miejscu okazało się, że pod wskazanym adresem policjanci nie zastali poszukiwanego mężczyzny. Mimo to zatrzymali dwie inne osoby, a wraz z nimi narkotyki.

- Podczas wykonywania czynności funkcjonariusze zauważyli leżący na biurku woreczek z marihuaną, natomiast w wyniku dalszego przeszukania, w wiszącej na ścianie gitarze znaleziono ponad 3 gramy pochodnej amfetaminy. Właścicielami substancji zabronionych okazali się mieszkańcy naszego miasta w wieku 21 i 22 lat. Obaj trafili do policyjnego aresztu - informuje miejska komenda policji.

Mężczyznom grozi kara 3 lat więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Oszuści znowu zaatakowali mieszkańców Uwaga! Oszuści znowu zaatakowali mieszkańców

Młody mężczyzna chciał wyskoczyć przez okno Młody mężczyzna chciał wyskoczyć przez okno

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (10)
Gość03.03.2014 12:45

osoby, które źle życzą innym są chore, niespełnione, powinny być kierowane do leczenia w psychiatryku....

szczałowy03.03.2014 1:58

gość obyś zaliczył złoty SZCZAŁ i jednego głupka naćpanego mniej w naszym mieście :)

Gość01.03.2014 13:29

głupoty opowiadasz, bo prawo przewiduje karę za posiadanie, a nie zażycie, hehehe, mogę łazić naćpany od rana do wieczora i nic mi nie mogą zrobić, chyba, ze znajdą tam parę gram w kieszeni podczas rewizji.

a01.03.2014 11:56

Ej gość co Ty piszesz, przecież można Cie namierzyć w każdym momencie, poddać badaniu i masz kłopot, i dopiero będziesz hahał

Gość28.02.2014 14:36

ej, policjanty, mam przy sobie trochę amfy, zaraz wciagnę, jeśli mnie nie zamkniecie, działajcie, hahahahahaha, ale nożownika to nie możecie odszukać, co? To za trudne, hahahahaha

pchła szachrajka27.02.2014 23:42

nie chcę być niemiła ale jak mówi przysłowie "głupi ma zawsze szczęście"

27.02.2014 15:28

może na Wielkopolskiej są jacyś znajomi policjantów, no to ich nie będą tykać, będą zarabiać, a potem podawać namiary na klientów i będzie fajnie.

Pokaż wszystkie opinie (10)