Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
3 marca 2014

Ul. Chlebowa zamknięta na ponad 3 miesiące

Ul. Chlebowa zamknięta na ponad 3 miesiące
fot. Łukasz Wilczyński / jastrzebieonline.pl

Od 4 marca do 15 czerwca dla ruchu zamknięta będzie ulica Chlebowa do skrzyżowania z ulicą Wyzwolenia. Powodem jest przebudowa 600 metrów ulicy.

Jastrzębie-Zdrój realizuje projekt budowy dróg publicznych przy byłej KWK Moszczenica. W związku tym, ulicę Chlebową czeka przebudowa. Budowany będzie odcinek około 600 metrów od skrzyżowania z ulicą Wyzwolenia do ulicy Chlebowej. Droga zamknięta będzie od 4 marca 15 czerwca. Objazd odbywać się będzie ulicami Wyzwolenia, Cieszyńską i Jagiełły.

Prace obejmować również będą budowę drogi od ronda na ulicy Rozwojowej do ulicy Chlebowej.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rusza miejski plan naprawy wiaduktów Rusza miejski plan naprawy wiaduktów

Rusza remont wiaduktu. Objazdy Rusza remont wiaduktu. Objazdy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (10)
romek05.03.2014 5:40

Ale Chlebową często jeżdzi Przewodniczący Gałuszka,i dał zamknąć drogę na 3 miesiące.To ciekawe?.

John04.03.2014 15:11

Z każdego miejsca w Jastrzębiu dojedziesz do Bzia. Pewnie dlatego remontowali ostatnio Cieszyńską, bo tam jeździ Janecki.

Jakby Janecki jeździł na Bzie chlebową byłby totalnym idiotom. Równie dobrze mógłby jeździć przez Wodzisław.

Gość04.03.2014 0:25

Wyzwolenia prowadzi do Ruptawy przede wszystkim, a z Ruptawy na Bzie sie da dojechać przecież i najwyraźniej pan sołtys Janecki tamtędy jeździ.

Gość03.03.2014 21:13

Remontujcie zanim Matusiak albo Gadowski zaproponują, żeby kasę przekazać na Ukrainę.

SJZ 6603.03.2014 19:37

Przemianować je(północną i Warszawską) na Żołnierzy Wyklętych i Jakiegoś Wielebnego, i już się znajdzie motywacja do remontu!

Jacek03.03.2014 18:37

Niby którędy?! :O Ulica Chlebowa zaczyna się od osiedla numer 6. Dokładnie ulica Jagiełły.. Kończy się na ulicy Wyzwolenia który prowadzi do ulicy Cieszyńskiej i do Moszczenicy. Możesz trzecią "nową" ulicą wyjechać z Chlebowej na ulicę Rozwojową czyli Moszczenicę. Chlebowa ma dalej do Bzia niż Północna.

Gość03.03.2014 18:18

Północnej i Warszawskiej nie warto remontować gdyż tam nie mieszka żaden radny ani też wyborca. A to słowa jednego z radnych.

Pokaż wszystkie opinie (10)