Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
4 marca 2014

Matka miała 3 promile i opiekowała się dzieckiem

Matka miała 3 promile i opiekowała się dzieckiem
fot. Rafał Mączyński / JastrzebieOnline.pl

W piątek policjanci musieli interweniować w sprawie pijanej matki i jej partnera, którzy kompletnie pijani mieli pod swoją opieką piętnastomiesięczne dziecko. 

Do interwencji doszło w piątkowe popołudnie w jednym z mieszkań socjalnych. - Powodem zgłoszenia był stan trzeźwości, w jakim 34-letnia kobieta sprawowała opiekę nad swoim 15-miesięcznym dzieckiem. Mundurowi, którzy przybyli pod wskazany adres zastali siedzącego na podłodze malucha, "bawiącego się" niedopałkami papierosów - informuja policjanci.

Po zbadaniu alkomatem okazało się, że matka chłopczyka miała w organizmie 3 promile, a jej partner 2,5 promila. Na miejsce przybyła załoga pogotowia ratunkowego, która  przewiozła dziecko do szpitala. 34-letniej mieszkance Jastrzębia grozi teraz kara nawet 5 lat więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kradł perfumy, bo chciał zarobić Kradł perfumy, bo chciał zarobić

Bezpieczniej w mieście? Miasto wesprze Policję? Bezpieczniej w mieście? Miasto wesprze Policję?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
xw 04.03.2014 22:10

ta kobieta znana jest wszystkim pije ile się da a to dzieciatko tyle razy były zgłoszenia i dopiero teraz interwencja żallll

xw 04.03.2014 22:08

znam ją, tyle zgłoszeń do MOPSU i nic ludzie co oni robią wspierają alkoholików to dziecko nie raz wypadło jej z rąk jak była pijana, ale brawo dla opieki która dzwoni i pyta Pani Moniko P. w dniu tym i tym będziemy u Pani, to jest ich nadzór ..... żalllll

Gość04.03.2014 21:12

Nie ćpajcie, bo wyrośnie z was cukiero.

cukiero04.03.2014 16:07

najwazniejsze, że nie jakaś ćpunka, brawo!

Jacek04.03.2014 15:09

I że dadzą jej komputer rzecz jasna. Jak to teraz żyć bez tego.

Gość04.03.2014 12:11

Ludzie, trochę wyrozumiałości, może wypłacili jej alimenty i zasiłek z MOPS-u, to trzeba uczcić. Miejmy nadzieję, że władz miasta udzielą jej dalszej pomocy i że urodzi kolejne dzieci.