Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 12°
4 marca 2014

Matka miała 3 promile i opiekowała się dzieckiem

Matka miała 3 promile i opiekowała się dzieckiem
fot. Rafał Mączyński / JastrzebieOnline.pl

W piątek policjanci musieli interweniować w sprawie pijanej matki i jej partnera, którzy kompletnie pijani mieli pod swoją opieką piętnastomiesięczne dziecko. 

Do interwencji doszło w piątkowe popołudnie w jednym z mieszkań socjalnych. - Powodem zgłoszenia był stan trzeźwości, w jakim 34-letnia kobieta sprawowała opiekę nad swoim 15-miesięcznym dzieckiem. Mundurowi, którzy przybyli pod wskazany adres zastali siedzącego na podłodze malucha, "bawiącego się" niedopałkami papierosów - informuja policjanci.

Po zbadaniu alkomatem okazało się, że matka chłopczyka miała w organizmie 3 promile, a jej partner 2,5 promila. Na miejsce przybyła załoga pogotowia ratunkowego, która  przewiozła dziecko do szpitala. 34-letniej mieszkance Jastrzębia grozi teraz kara nawet 5 lat więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Oszuści krążą po osiedlach Uwaga! Oszuści krążą po osiedlach

Zaatakował ekspedientkę nożem Zaatakował ekspedientkę nożem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
xw 04.03.2014 22:10

ta kobieta znana jest wszystkim pije ile się da a to dzieciatko tyle razy były zgłoszenia i dopiero teraz interwencja żallll

xw 04.03.2014 22:08

znam ją, tyle zgłoszeń do MOPSU i nic ludzie co oni robią wspierają alkoholików to dziecko nie raz wypadło jej z rąk jak była pijana, ale brawo dla opieki która dzwoni i pyta Pani Moniko P. w dniu tym i tym będziemy u Pani, to jest ich nadzór ..... żalllll

Gość04.03.2014 21:12

Nie ćpajcie, bo wyrośnie z was cukiero.

cukiero04.03.2014 16:07

najwazniejsze, że nie jakaś ćpunka, brawo!

Jacek04.03.2014 15:09

I że dadzą jej komputer rzecz jasna. Jak to teraz żyć bez tego.

Gość04.03.2014 12:11

Ludzie, trochę wyrozumiałości, może wypłacili jej alimenty i zasiłek z MOPS-u, to trzeba uczcić. Miejmy nadzieję, że władz miasta udzielą jej dalszej pomocy i że urodzi kolejne dzieci.