Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 10°
4 marca 2014

Urząd Miasta wyróżniony za wspieranie uczniów

Urząd Miasta wyróżniony za wspieranie uczniów
fot. UM Jastrzębie

Urząd Miasta otrzymał tytuł Lidera Innowacji za wspieranie innowacyjności wśród młodzieży szkolnej. O nagrodę dla jastrzębskiego magistratu wnioskował Zespół Szkół nr 6.

Tytuł Lidera Innowacji przyznano Urzędowi Miasta podczas XII edycji konkursu Lidera Innowacji w Katowicach. O nagrodę wnioskował ZS nr 6. Uczniowie szkoły biorą udział w różnych konkursach i targach, niejednokrotnie zdobywając nagrody. Jastrzębski Urząd Miasta pomaga uczniom i nauczycielom, np. fundując im wyjazdy.

- Od lat oprócz sponsorów wspiera nas także Urząd Miasta. Dzięki dofinansowaniu możemy pozwolić sobie na wiele wyjazdów, a uczniowie nie muszą za to nic płacić - zaznacza Jerzy Maduzia, dyrektor Zespołu Szkół nr 6.

- Uczniowie i nauczyciele swoimi osiągnięciami od lat promują nasze miasto nie tylko w kraju, ale także i za granicą - mówi Marian Janecki, prezydent miasta.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Urząd Miasta: Powstał Wydział Dialogu Społecznego Urząd Miasta: Powstał Wydział Dialogu Społecznego

Magistrat rozdaje kalendarze Magistrat rozdaje kalendarze

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!