Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
4 marca 2014

Urząd Miasta wyróżniony za wspieranie uczniów

Urząd Miasta wyróżniony za wspieranie uczniów
fot. UM Jastrzębie

Urząd Miasta otrzymał tytuł Lidera Innowacji za wspieranie innowacyjności wśród młodzieży szkolnej. O nagrodę dla jastrzębskiego magistratu wnioskował Zespół Szkół nr 6.

Tytuł Lidera Innowacji przyznano Urzędowi Miasta podczas XII edycji konkursu Lidera Innowacji w Katowicach. O nagrodę wnioskował ZS nr 6. Uczniowie szkoły biorą udział w różnych konkursach i targach, niejednokrotnie zdobywając nagrody. Jastrzębski Urząd Miasta pomaga uczniom i nauczycielom, np. fundując im wyjazdy.

- Od lat oprócz sponsorów wspiera nas także Urząd Miasta. Dzięki dofinansowaniu możemy pozwolić sobie na wiele wyjazdów, a uczniowie nie muszą za to nic płacić - zaznacza Jerzy Maduzia, dyrektor Zespołu Szkół nr 6.

- Uczniowie i nauczyciele swoimi osiągnięciami od lat promują nasze miasto nie tylko w kraju, ale także i za granicą - mówi Marian Janecki, prezydent miasta.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Przeniosą Powiatowy Urząd Pracy. Bliżej centrum Przeniosą Powiatowy Urząd Pracy. Bliżej centrum

Magistrat chce kupić  budynek dla PUP Magistrat chce kupić budynek dla PUP

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!