Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
4 marca 2014

Honorata "Honey" Skarbek wystąpi w Jastrzębiu

Honorata "Honey" Skarbek wystąpi w Jastrzębiu

16 marca w naszym mieście wystąpi Honorata "Honey" Skarbek. Wokalistka znana jest z takich utworów jak "Nie powiem jak" oraz "LaLaLove". Wstęp jest darmowy.

Wokalistka wystąpi w niedzielę 16 marca o 17:00 podczas imprezy urodzinowej Galerii Jastrzębie, na scenie rozstawionej przed galerią. "Honey" w 2012 roku otrzymała nagrodę VIVA Comet za najlepszy debiut. Występowała m.in. przed Justinem Bieberem podczas koncertu w Łodzi w 2013 roku. Jest również znana w sieci - prowadzi popularny blog modowy.

Podczas 4. urodzin Galerii Jastrzębie będzie można zobaczyć występy wokalne i taneczne z Miejskiego Ośrodka Kultury oraz lokalnych szkół tańca. Będzie można również wygrać bony na zakupy - 1000 zł do wydania w sklepie Avans oraz dziesięć bonów o wartości 100 zł na zakpuy w galerii.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Trwa budowa sali koncertowej Trwa budowa sali koncertowej

Dzisiaj koncert kapeli góralskiej Dzisiaj koncert kapeli góralskiej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (21)
Robol07.03.2014 23:14

Za darmo to i ocet słodki przejdę się tam

?05.03.2014 20:37

co? W galerii handlowej Jastrzębie ktoś spędza życie? Chyba tylko wariat.

OczyOtwarte05.03.2014 18:03

hahaha sami krytycy muzyczni sie znaleźli! Nagraj cos w Polsce, a obrzuca Cie blotem, rob co kochasz, a wyleja na Ciebie wiadro pomyj. Ogarnijcie sie ludzie i do studia LEPSZE kawalki nagrywac ! a dla waszej informacji galerie handlowe przejmuja funkcje rynków miejskich - czy wam sie to niedouki podoba, czy nie - i dlatego coraz wiecej koncertow ma miejsce w galeriach. bo tam wlasnie spedzacie wszystkie swoje weekendy nudnego, hejterskiego zycia !! Honey na prezydenta ! :D

info05.03.2014 12:35

Jeśli chodzi o typ muzyki to typowy delikatesowo-warzywno-gaciowy, oczywiście w promocji. Do każdej piosenki dodaje sznurówki lub parówkę gratis, naprawdę warto.

misiek05.03.2014 10:26

Czy ktoś może coś o niej więcej napisać? Ja o tej osobie nigdy nie słyszałem. Jaki typ muzyki?

TEŻ POLAK05.03.2014 8:46

JACY POLACY TAKIE KOMENTARZE ....

Gość05.03.2014 8:05

Po koncertach w sklepach całego świata, wreszcie w jastrzębiu. Wykona swoje przeboje takie jak "Żółte banany", "Łopatka bez kości", "Uwaga promocja".

Pokaż wszystkie opinie (21)