Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°-2°
4 marca 2014

Honorata "Honey" Skarbek wystąpi w Jastrzębiu

Honorata "Honey" Skarbek wystąpi w Jastrzębiu

16 marca w naszym mieście wystąpi Honorata "Honey" Skarbek. Wokalistka znana jest z takich utworów jak "Nie powiem jak" oraz "LaLaLove". Wstęp jest darmowy.

Wokalistka wystąpi w niedzielę 16 marca o 17:00 podczas imprezy urodzinowej Galerii Jastrzębie, na scenie rozstawionej przed galerią. "Honey" w 2012 roku otrzymała nagrodę VIVA Comet za najlepszy debiut. Występowała m.in. przed Justinem Bieberem podczas koncertu w Łodzi w 2013 roku. Jest również znana w sieci - prowadzi popularny blog modowy.

Podczas 4. urodzin Galerii Jastrzębie będzie można zobaczyć występy wokalne i taneczne z Miejskiego Ośrodka Kultury oraz lokalnych szkół tańca. Będzie można również wygrać bony na zakupy - 1000 zł do wydania w sklepie Avans oraz dziesięć bonów o wartości 100 zł na zakpuy w galerii.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Instrumenty dęte zabrzmią w szkole muzycznej Instrumenty dęte zabrzmią w szkole muzycznej

Koncert  zespołu Coria w Domu Zdrojowym Koncert zespołu Coria w Domu Zdrojowym

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (21)
Robol07.03.2014 23:14

Za darmo to i ocet słodki przejdę się tam

?05.03.2014 20:37

co? W galerii handlowej Jastrzębie ktoś spędza życie? Chyba tylko wariat.

OczyOtwarte05.03.2014 18:03

hahaha sami krytycy muzyczni sie znaleźli! Nagraj cos w Polsce, a obrzuca Cie blotem, rob co kochasz, a wyleja na Ciebie wiadro pomyj. Ogarnijcie sie ludzie i do studia LEPSZE kawalki nagrywac ! a dla waszej informacji galerie handlowe przejmuja funkcje rynków miejskich - czy wam sie to niedouki podoba, czy nie - i dlatego coraz wiecej koncertow ma miejsce w galeriach. bo tam wlasnie spedzacie wszystkie swoje weekendy nudnego, hejterskiego zycia !! Honey na prezydenta ! :D

info05.03.2014 12:35

Jeśli chodzi o typ muzyki to typowy delikatesowo-warzywno-gaciowy, oczywiście w promocji. Do każdej piosenki dodaje sznurówki lub parówkę gratis, naprawdę warto.

misiek05.03.2014 10:26

Czy ktoś może coś o niej więcej napisać? Ja o tej osobie nigdy nie słyszałem. Jaki typ muzyki?

TEŻ POLAK05.03.2014 8:46

JACY POLACY TAKIE KOMENTARZE ....

Gość05.03.2014 8:05

Po koncertach w sklepach całego świata, wreszcie w jastrzębiu. Wykona swoje przeboje takie jak "Żółte banany", "Łopatka bez kości", "Uwaga promocja".

Pokaż wszystkie opinie (21)