Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
5 marca 2014

Pijana kobieta za kierownicą. Zdradził ją styl jazdy

Pijana kobieta za kierownicą. Zdradził ją styl jazdy
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Na parkingu przy ulicy Słonecznej pijana kobieta, która siedziała za kierownicą Fiata Pandy, uszkodziła podczas parkowania inny pojazd. Jej wyczyny zauważył jeden z mieszkańców i powiadomił policję.

We wtorek, około godziny 22:00 dyżurny jastrzębskiej komendy odebrał telefoniczne zgłoszenie od mężczyzny, który widział jak kierująca Fiatem Pandą kobieta podczas parkowania swojego samochodu uszkodziła inny pojazd.

- Według informacji przekazanej przez świadka, styl jazdy sprawczyni kolizji świadczył o tym, że mogła ona znajdować się pod wpływem alkoholu. Patrol, który przybył na ulicę Słoneczną potwierdził informację - informuje policja.

Okazało się, że 51-letnia jastrzębianka miała w organizmie prawie 2 promile alkoholu. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi jej kara 2 lat więzienia oraz utrata prawa jazdy.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Drogówka wlepia mandaty za prędkość Drogówka wlepia mandaty za prędkość

Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja  Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Gość08.03.2014 11:50

bo na szczęście nikomu nic się nie stało, równie dobrze mogła kogoś rozjechać...

Mieszkaniec08.03.2014 10:54

Dlaczego więzienie zamiast dwuletnich prac na rzecz pokrzywdzonych ?

Gość05.03.2014 18:12

od kiedy Panda to Cytryna kolego?

Gość05.03.2014 12:57

Kaśka swoją srebrną Cytryną zawsze tak jeździ. Kiedy parkuje, to wszyscy zaczynają się modlić.