Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 2°-1°
6 marca 2014

Biblioteka pomoże rozliczyć PIT przez internet

Biblioteka pomoże rozliczyć PIT przez internet
joelplas / flickr.com

Do końca kwietnia trwa okres rozliczeniowy z Urzędem Skarbowym. Ci, którzy nie złożyli jeszcze zeznań podatkowych mogą to zrobić przez internet, a pomoże im w tym miejska biblioteka.

11 marca o godzinie 18:00 w Bibliotece Głównej przy ulicy Wielkopolskiej odbędą się warsztaty "Jak rozliczyć PIT przez internet". Zainteresowani dowiedzą się na temat wypełniania e-deklaracji i rozliczania formularza PIT. Spotkanie poprowadzi Paweł Cochur z Urzędu Skarbowego w Jastrzębiu. Zapisy pod numerem telefonu 32 47 310 77

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Będą kontrole  w jastrzębskich firmach Uwaga! Będą kontrole w jastrzębskich firmach

Na operację będzie można zapisać się przez Internet Na operację będzie można zapisać się przez Internet

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!