Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
6 marca 2014

Biblioteka pomoże rozliczyć PIT przez internet

Biblioteka pomoże rozliczyć PIT przez internet
joelplas / flickr.com

Do końca kwietnia trwa okres rozliczeniowy z Urzędem Skarbowym. Ci, którzy nie złożyli jeszcze zeznań podatkowych mogą to zrobić przez internet, a pomoże im w tym miejska biblioteka.

11 marca o godzinie 18:00 w Bibliotece Głównej przy ulicy Wielkopolskiej odbędą się warsztaty "Jak rozliczyć PIT przez internet". Zainteresowani dowiedzą się na temat wypełniania e-deklaracji i rozliczania formularza PIT. Spotkanie poprowadzi Paweł Cochur z Urzędu Skarbowego w Jastrzębiu. Zapisy pod numerem telefonu 32 47 310 77

Polub i udostępnij
Czytaj też

Karmić piersią czy nie? Karmić piersią czy nie?

Zmodernizowano Odział Nefrologiczno-Wewnętrzny, koszt 1 mln zł Zmodernizowano Odział Nefrologiczno-Wewnętrzny, koszt 1 mln zł

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!