Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 10°
6 marca 2014

Cyrk Arena w Jastrzębiu. Mamy darmowe bilety

  • Cyrk Arena w Jastrzębiu. Mamy darmowe bilety
  • Cyrk Arena w Jastrzębiu. Mamy darmowe bilety
  • Cyrk Arena w Jastrzębiu. Mamy darmowe bilety
Więcej zdjęć:
fot. R. Adamska

11 marca o godzinie 17:00 nasze miasto odwiedzi Cyrk Arena. W związku z tym mamy do rozdania cztery wejściówki, wystarczy napisać maila.

W najbliższy wtorek do Jastrzębia-Zdroju przyjedzie Cyrk Arena. Namiot stanie na terenie przy markecie OBI. Cyrkowcy zaprezentują 2-godzinny program, w którym zobaczyć będzie można występy z dziki zwierzętami. Będą m.in. lwy, wielbłądy i lamy, a także występy gimnastyki, akrobatyki czy żonglerki. Młodszą widownię bawić będą klauni.

Bilety w cenie 70 złotych. U nas można je nabyć za darmo. Wystarczy napisać na konkurs@jastrzebieonline.pl i uzasadnić, dlaczego to ty powinieneś dostać bilet. Wiadomości można nadsyłać do 9 marca, do godziny 20:00. Wtedy też ogłosimy zwycięzców i skontaktujemy się z nimi mailowo, dlatego sprawdzajcie pocztę. Bilety będą do odebrania 10 lub 11 marca w redakcji JastrzebieOnline.pl na ulicy Katowickiej 24 (pawilon 623, budynek "Kaktusa"). Jedna wejściówka obejmuje jedną osobę dorosłą i dziecko do 10 lat.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Odbierz psa w sobotę ze schroniska Odbierz psa w sobotę ze schroniska

Jastrzębscy uczniowie pomagają żubrom  Jastrzębscy uczniowie pomagają żubrom

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (28)
faefsd10.03.2014 14:44

gardze ludzmi zabawiajacymi sie cierpieniem innych...

Necia10.03.2014 11:00

dziękuje bardzo za wyróznienie

Andrzej 09.03.2014 20:39

To UM zmienił nazwę?

Pan InformatorPan Informator09.03.2014 20:16

Rozstrzygnięcie konkursu. Dziękujemy za tak pokaźną liczbę zgłoszeń. Niestety do rozdania mamy ograniczoną liczbę biletów. Zwycięzcami zostali: Mariusz, Ola, Anna, Monika, Necia. Gratulujemy. Prosimy o sprawdzenie poczty elektronicznej.

Mieszkaniec08.03.2014 10:52

Nie chodzę do cyrku ze zwierzętami.

M08.03.2014 10:41

@Klaun (jak się domyślam pracownik cyrku) - podstawowa wiedza z zakresu biologii (tak na poziomie szkoly podstawowej) wystarczy, by wiedziec, ze dla np. tygrysa lub slonia halas na arenie, zmuszanie do czynnosci nienaturalnych dla ich gatunkow, ciagle wozenie w ciasnej klatce z miasta do miasta itd. nie jest dobrym traktowaniem. Więc pytanie "skąd wiesz czy" jest tylko probą prowokowania, niczym więcej.

oko07.03.2014 23:53

nie trzeba byc megabystrzakiem zeby wiedziec ze nie tak prosto wytresowac dzikie zwierzeta, typu lwy, slonie, ale najbardziej rozbawilo mnie zdanie "Gdyby były źle traktowane zwierzęta to inspektoraty weterynaryjne już dawno pozamykały by cyrki." buehehe skas ty sie urwal????co za ciemnogrod

Pokaż wszystkie opinie (28)