Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 10°
7 marca 2014

W maju I Jastrzębski Bieg specjalnie dla kobiet

W maju I Jastrzębski Bieg specjalnie dla kobiet
fot. MOSiR

25 maja w Jastrzębiu rozegrany zostanie I Jastrzębski Bieg - Kobiety na 5+. Panie rywalizować będą na trasie o długości 5,5 km.

Trasa będzie biegła głównymi alejami miasta, a start i meta będą mieścić na Stadionie Miejskim. Majowy bieg to pierwsza tego typu impreza w naszym mieście skierowana tylko dla kobiet.

Panie, które chcą wziąć udział w biegu mogą zapisać się do 31 marca na stronie biegjastrzebie.pl. Wpisowe to 25 zł. Wszystkie uczestniczki otrzymają koszulkę, posiłek, napój witaminowy, pamiątkowy medal oraz niespodziankę. Najlepsze zawodniczki otrzymają również nagrody finansowe. Podczas imprezy będzie również konkurs z nagrodami oraz porady kosmetyczne i dietetyczne.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Sukces jastrzębskiego brydża Sukces jastrzębskiego brydża

Dają pieniądze na sport Dają pieniądze na sport

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!