Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
7 marca 2014

Kolejna matka pod wpływem alkoholu. 1,5 promila

Kolejna matka pod wpływem alkoholu. 1,5 promila
fot. sxc.hu

Już drugi raz w tym tygodniu jastrzębscy policjanci musieli interweniować wobec nietrzeźwej matki. Tym razem chodziło o 37-latkę, która opiekowała się rocznym dzieckiem, podczas gdy w organizmie miała 1,5 promila alkoholu.

W czwartek rano mundurowi interweniowali w związku z otrzymaną od kuratora sądowego informacją dotyczącą kobiety, która opiekowała się dzieckiem znajdując się najprawdopodobniej pod wpływem alkoholu.

Policjanci na miejscu zbadali stan trzeźwości 37-latki. - Wątpliwości co do stanu trzeźwości matki potwierdziły się. Kobieta miała w organizmie 1,5 promila alkoholu - informuje policja.

Na miejsce przyjechała załoga pogotowia ratunkowego, która zajęła się rocznym chłopczykiem. Teraz  jastrzębscy policjanci sprawdzają czy kobieta swoim zachowaniem naraziła dziecko na bezpośrednie niebezpieczeństwo. Grozi jej nawet 5 lat więzienia.

Wcześniej, w piątek 28 lutego, policjanci interweniowali w sprawie matki, która miała 3 promile. W tym samym czasie opiekowała się piętnastomiesięcznym dzieckiem.

Zobacz też: Matka miała 3 promile i opiekowała się dzieckiem

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jak pomóc dziecku, gdy pogotowie nie przyjeżdża? Jak pomóc dziecku, gdy pogotowie nie przyjeżdża?

Leżał na poboczu -  był poszukiwany Leżał na poboczu - był poszukiwany

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
ptaszyn08.03.2014 8:03

,,Grozi jej nawet 5 lat więzienia" najgłupsze co może być,za co?przecież nie ukradła tego alkoholu.Zamiast zbadać przyczyny,to od razu do pirdla a dzieckiem niech społeczeństwo się opiekuje.Uważam,że matka to zawsze jest matka.Pewnie wypiła dowiedziawszy się jaką wysoką rewaloryzację emerytury otrzymali rodzice! (16,-)

Gość07.03.2014 23:01

Ja mam komputer i piję i ćpam czasem. To jest życie! Tylko dziecka nie mam...

cukiero07.03.2014 22:53

Najważniejsze, że nie ćpała, no bo to byłby skandal, wypić można, bo to legalne, brawo!

Gość07.03.2014 19:51

Piła żeby dostać jeszcze komputer.