Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
10 marca 2014

Korwin-Mikke w Jastrzębiu. Sala pękała w szwach

  • Korwin-Mikke w Jastrzębiu. Sala pękała w szwach
  • Korwin-Mikke w Jastrzębiu. Sala pękała w szwach
  • Korwin-Mikke w Jastrzębiu. Sala pękała w szwach
Więcej zdjęć:
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Znany polityk, Janusz Korwin-Mikke, odwiedził Jastrzębie w piątek 7 marca. Wieczorem działacz Kongresu Nowej Prawicy spotkał się z mieszkańcami naszego miasta.

W piątek rano odbyła się konferencja prasowa Janusz Korwina-Mikke. Polityk startować będzie w wyborach do europarlamentu ze śląskiej listy. - Liczymy na co najmniej 10-procentowy wynik - powiedział.

Pytany o wybory samorządowe, Jakub Gruszka z Kongresu Nowej Prawy w Jastrzębiu, powiedział, że jeszcze nie wiadomo czy przedstawiciele tej partii wystartują w wyborach samorządowych w tym roku. To czy będą mieli swojego kandydata na prezydenta i radnych, okaże się w połowie roku.

Wieczorem o 19:00 odbyło się spotkanie Janusz Korwina-Mikke z mieszkańcami miasta. Sala restauracji Hawana wypełniła się po brzegi. Polityk mówił na tematy związane z unią europejską, demokracją czy wolnością człowieka.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Federacja dla RP Marka Jakubiaka alternatywą dla PiS? - Powstaje oddział w Jastrzębiu Federacja dla RP Marka Jakubiaka alternatywą dla PiS? - Powstaje oddział w Jastrzębiu

Marsz Niepodległości przejdzie ulicami Jastrzębia Marsz Niepodległości przejdzie ulicami Jastrzębia

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (14)
Czekot13.03.2014 22:15

Ja pamiętam jak w czasie ME "dowodził" zadymą kiboli przed meczem z Rosją.Jest to bufon,pełen nienawiści do ludzi traktując ich jak śmieci.Ci,którzy chodzą na spotkania z JKM powinni się dobrze wsłuchać w wygłaszane "mądrości",i wyciągnąć wnioski z tego bełkotu,który on głosi.

a12.03.2014 10:20

Córcia Korwina naprawia kulturę, przywala łatę komu się da (magiel towarzyski), a tato próbuje zakwitnąć w polityce i robi podobnie, ale co tam wolno mu, jest to jednak b. fajny gość, nich przekuwa bajki w rzeczywistość w końcu mamy łupany kapitalizm.

Słuchacz11.03.2014 22:43

Ja Go bardzo lubię ale nie poparł bym takich pomysłów. Dobrze się mówi, ale w codziennym życiu to bandyci objęli by władzę i nikt by ich za to nie powiesił.

hehehe11.03.2014 20:18

A miał kaftan???????????????

zen11.03.2014 9:32

przepraszam pa gruszke, ale hasło "miernota" dotyczyło tamtego portalu, bo puszcza teksty gruszki z błędami

Gość11.03.2014 2:02

Ukłony w stronę Jakuba Gruszki za organizację spotkania. Czekam na maj i sukces KNP. Głosujemy na tę partię by wreszcie zacząć spłacać długi i pozwolić gospodarce na rozwój!

aaaaa10.03.2014 19:29

powodzenia panie januszu, oby wiecej tak szczerych politykow :)

Pokaż wszystkie opinie (14)