Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
EkoOkna
10 marca 2014

Bijąc głową w ścianę, chciał zaszkodzić policjantom

Bijąc głową w ścianę, chciał zaszkodzić policjantom
fot. Rafał Mączyński / JastrzebieOnline.pl

Do nietypowej interwencji policji doszło w weekend na ulicy Pszczyńskiej. Mężczyzna, który miał być zatrzymany przez policję, próbował okaleczyć się uderzając głową w ścianę, bo jak sam przyznał, chciał w ten sposób zaszkodzić interweniującym policjantom.

W sobotnie po południu policjanci wezwani zostali na interwencję do jednego ze sklepów na ulicy Pszczyńskiej w Jastrzębiu-Zdroju. Powodem zgłoszenia było zachowanie 22-latka, który znajdując się pod wpływem alkoholu groził pozbawieniem życia innemu mężczyźnie.

- Jak się okazało sprawca przyszedł do sklepu, aby odzyskać dług, który winien mu był jego 20-letni znajomy. Mimo, że mężczyzna odzyskał pieniądze, nadal wygrażał 20-latkowi, twierdząc przy tym, że nie odzyskał jeszcze wszystkich pieniędzy. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do komendy, jednak nawet tam jego agresja nie ustała - informuje policja.

Jak relacjonują policjanci, podczas interwencji mężczyna znieważał mundurowych oraz próbował okaleczyć się uderzając głową w ścianę. Jak sam później przyznał, chciał w ten sposób zaszkodzić stróżom prawa. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie promil alhokolu. Po wytrzeźwieniu zatrzymanemu przedstawiono zarzuty. O jego dalszym losie zdecyduje sąd. Grozi mu kara nawet 10 lat więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!