Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 11°10°
11 marca 2014

Pierwszy mecz z Sanokiem dla rywali Jastrzębia

Pierwszy mecz z Sanokiem dla rywali Jastrzębia
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Jastrzębianie przegrali pierwszy mecz z Ciarko KH Sanok w rundzie play-off. Mimo dobrego początku, zawodnicy Mojmira Trliczika przegrali 2:5. Stan rywalizacji 1:0 dla Sanoka.

Poniedziałkowe spotkanie na lodowisku w Sanoku lepiej zaczęli hokeiści JKH GKS Jastrzębie. Już w 2. minucie krążek z bramki musiał wyciągać Murray. Autorem trafienia był Adrian Labryga. Spotkanie było wyrównane, ale sanoczanie nie potrafili skutecznie zakończyć akcji.

Druga tercja rozpoczęła się podobnie jak poprzednia. W 23. minucie drugą bramkę dla JKH GKS Jastrzębie zdobył Filip Stoklasa. Sanoczanie wyraźnie niezadowoleni z przebiegu meczu zaczęli atakować jeszcze bardziej. Efektem tego był gol w 27. minucie. Chwilę później mogli doprowadzić do remisu wykorzystując osłabienie jastrzębskiego zespołu, ale dobrze w obronie spisywali się hokeiści JKH. Chwilę nieuwagi wykorzystał w 39. minucie Martin Vozdecky, który strzałem z blisko pokonał Przemysława Odrobnego. Było już 2:2.

W trzeciej tercji to gospodarze radzili sobie lepiej. Zamieszanie pod bramką wykorzystał Votech Kloz, który wrzucił krążek przy słupku. Próby odrobienia strat przez hokeistów z Jastrzębia okazały się nieskuteczne, choć groźne strzały oddali m.in. Urbanowicz i Kapica. Na niecałe dwie minuty przed zakończeniem meczu trener JKH, zdecydował się wycofanie bramkarza. Ten ruch okazał się niezbyt szczęśliwy, gdyż sanoczanie w tym czasie trafili dwa razy do pustej bramki. Tym samym zwyciężając 5:2.

Ciarko PBS Bank KH Sanok - JKH GKS Jastrzębie 5:2 (0:1, 2:1, 3:0)
0:1 (01:57) Adrian Labryga - Leszek Laszkiewicz, Grzegorz Pasiut
0:2 (22:08) Filip Stoklasa - Patryk Kogut, Szymon Marzec
1:2 (26:36) Marek Strzyżowski - Marcin Biały
2:2 (38:03) Martin Vozdecky - Samson Mahbod
3:2 (50:45) Vojtech Kloz - Martin Vozdecky (5/4)
4:2 (58:25) Martin Vozdecky - Samson Mahbod, Rafał Dutka (do pustej bramki)
5:2 (59:47) Martin Vozdecky - Samson Mahbod, Nicolas Besch (do pustej bramki)

Ciarko PBS Bank KH Sanok: Murray - Richter, Kloz, Vozdecky (4'), Mahbod (2'), Szinagl - Dutka, Besch, Kostecki, Wilusz, Danton - Rąpała, Pociecha, Strzyżowski (2'), Zapała, Biały - Ćwikła, Mermer, Bayrack, H. Demkowicz.

JKH GKS Jastrzębie: Odrobny - Zatko, Rompkowski, L. Laszkiewicz (6'), Pasiut, Kapica (2') - Pastryk, Bryk, Danieluk, Kral, Bordowski - Labryga, Górny (2'), Urbanowicz, Prochazka, Kulas - Flaszar, Kogut, Marzec, Stoklasa.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Druga porażka z JKH z Cracovią Druga porażka z JKH z Cracovią

Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3 Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Realista11.03.2014 12:25

Z taką grą to może jeden mecz wygramy...Bay bay trenerze.