Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
11 marca 2014

Dawid Kwiatkowski gwiazdą Dnia Ziemi w Jastrzębiu

Dawid Kwiatkowski gwiazdą Dnia Ziemi w JastrzębiuKadr z teledysku do utworu "Biegnijmy"

7 kwietnia w hali widowiskowo-sportowej odbędzie się impreza z okazji Dnia Ziemi pod tytułem "Zmieniaj nawyki - nie klimat". Wystąpi między innymi Dawid Kwiatkowski z zespołem.

Impreza rozpocznie się o godzinie 10:00. Na scenie zaprezentują się zespół taneczny "Szok" oraz Rewia taneczna "Klips". Będzie również okazja zatańczyć wspólnie w rytmie zumby. Na scenie pojawi się Dawid Krzyżowski, który zaprezentuje triki piłkarskie. Muzykę zafunduje Dawid Kwiatkowski z zespołem. 18-letni piosenkarz został nagrodzony w 2013 roku statuetkami "Odkrycie roku" Bravo, "Debiut roku" ESKA oraz "Wokalista roku" Onet.pl.

Ponadto od 9:00 do 12:00 będzie prowadzona zbiórka zużytego sprzętu elektryczne i elektronicznego. Osoby, które oddadzą stary sprzęt, otrzymają w zamian sadzonkę lub żarówkę energooszczędną.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Miasto się zazieleni. Przybędzie 10 tys. sadzonek Miasto się zazieleni. Przybędzie 10 tys. sadzonek

Miejski konkurs ekologiczny rozstrzygnięty Miejski konkurs ekologiczny rozstrzygnięty

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
mieszkaniec16.03.2014 19:50

beka z organizatorów !! ;// hahahah jak sa takie dni ziemi czy jastrzebia powinny pokazac sie wszystkie grupy taneczne z Jastrzebia (y) pozdrawiam MOK ;/ wstyd

do miszka12.03.2014 9:59

i do tego bardziej pryszczaty niż biber

miszka11.03.2014 17:02

polski Justin Bieber. tylko trochę biedniejszy.

Gość11.03.2014 15:56

kto to jest ten kwiatkowski? gwiazda?

tuso11.03.2014 15:46

dobre dla gimbazy