Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 2°
12 marca 2014

Pobili mężczyznę i ukradli mu monitor. Jest areszt

Pobili mężczyznę i ukradli mu monitor. Jest areszt
fot. Rafał Mączyński / JastrzebieOnline.pl

W sobotę tuż przed północą na ulicy Gagarina do mieszkania 40-letniego jastrzebianina zapukali dwaj mężczyźni. Kiedy lokator otworzył drzwi, ci bez słowa zaczęli go bić, po czym ukradli mu monitor oraz przenośny dysk o łącznej wartości kilkuset złotych.

Sprawcy zbiegli, kiedy zaniepokojona dochodzącymi z mieszkania odgłosami sąsiadka, przybiegła na pomoc 40-latkowi.

- Ustalenie tożsamości sprawców rozboju nie trwało długo i już następnego dnia obaj zostali zatrzymani. Okazali się nimi doskonale znani stróżom prawa jastrzębianie w wieku 20 i 23 lat. Obaj przyznali się do popełnienia zarzucanego im czynu - informuje policja.

Motywem działania była najprawdopodobniej chęć zemsty za wcześniejsze zatargi między pokrzywdzonym, a jednym ze sprawców. We wtorek, na wniosek policjantów i prokuratora sąd postanowił tymczasowo aresztować mężczyzn. Najbliższe 3 miesiące spędzą oni w areszcie, gdzie będą oczekiwać na proces. Grozi im kara 12 lat więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Biegał półnagi po ulicy. Został skuty kajdankami Biegał półnagi po ulicy. Został skuty kajdankami

Mąż bije żonę, czyli przemoc w rodzinie Mąż bije żonę, czyli przemoc w rodzinie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Truman12.03.2014 17:19

Gagarina-i wszystko jasne...

ELO12.03.2014 14:26

Rozboje i przestępstwa nie było by mnie tutaj gdybym znał jego następstwa

Mieszczanin12.03.2014 11:36

Są tam gdzie chcieli być. Zamiast walczyć z notorycznymi przestępcami należy ich zamknąć na kilka lat do obozu pracy. Jeśli tam nie zarobią na siebie wtedy trudno. Nikt ich nie będzie żałować.