Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 11°10°
12 marca 2014

Pobili mężczyznę i ukradli mu monitor. Jest areszt

Pobili mężczyznę i ukradli mu monitor. Jest areszt
fot. Rafał Mączyński / JastrzebieOnline.pl

W sobotę tuż przed północą na ulicy Gagarina do mieszkania 40-letniego jastrzebianina zapukali dwaj mężczyźni. Kiedy lokator otworzył drzwi, ci bez słowa zaczęli go bić, po czym ukradli mu monitor oraz przenośny dysk o łącznej wartości kilkuset złotych.

Sprawcy zbiegli, kiedy zaniepokojona dochodzącymi z mieszkania odgłosami sąsiadka, przybiegła na pomoc 40-latkowi.

- Ustalenie tożsamości sprawców rozboju nie trwało długo i już następnego dnia obaj zostali zatrzymani. Okazali się nimi doskonale znani stróżom prawa jastrzębianie w wieku 20 i 23 lat. Obaj przyznali się do popełnienia zarzucanego im czynu - informuje policja.

Motywem działania była najprawdopodobniej chęć zemsty za wcześniejsze zatargi między pokrzywdzonym, a jednym ze sprawców. We wtorek, na wniosek policjantów i prokuratora sąd postanowił tymczasowo aresztować mężczyzn. Najbliższe 3 miesiące spędzą oni w areszcie, gdzie będą oczekiwać na proces. Grozi im kara 12 lat więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Drogówka wlepia mandaty za prędkość Drogówka wlepia mandaty za prędkość

Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja  Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Truman12.03.2014 17:19

Gagarina-i wszystko jasne...

ELO12.03.2014 14:26

Rozboje i przestępstwa nie było by mnie tutaj gdybym znał jego następstwa

Mieszczanin12.03.2014 11:36

Są tam gdzie chcieli być. Zamiast walczyć z notorycznymi przestępcami należy ich zamknąć na kilka lat do obozu pracy. Jeśli tam nie zarobią na siebie wtedy trudno. Nikt ich nie będzie żałować.