Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 27°22°
12 marca 2014

Odnalazł się zaginiony Krystian. Wrócił do domu

Jastrzębska policja poinformowała, że odnalazł się zaginiony Krystian, który zniknął 6 marca. 20-latek w środę rano sam wrócił do domu.

Chłopak wyszedł z domu 6 marca w godzinach wieczornych. Miał udać się do piekarni. Do domu jednak nie wrócił, ani nie nawiązał żadnego kontaktu z najbliższymi.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Posiadali narkotyki. Teraz siedzą za kratami Posiadali narkotyki. Teraz siedzą za kratami

Dziewczynka mogła wylecieć przez okno Dziewczynka mogła wylecieć przez okno

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (8)
Zniesmaczony15.03.2014 19:01

Jeżeli wypowiadający się na tym forum to nasza cywilizacja upada. Sami debile i niedorozwoje. Wpatrzeni w siebie z podziwem. Gamonie nad gamoniami. Należy was podziwiać, że nauczyliście się pisać. To wielkie osiągnięcie dla głupola.

?14.03.2014 0:00

No cóż, Barbórka zbliża się wieeeeelkimi krokami i takie zaginięcia będą się niestety mnożyć. Jeśli chłop babie nie zaginie to zaginie jego kasa, no tak to jest, no trudno, starzy rolnicy pracujący na kopalniach też chcą coś mieć od tego życia, ale to dygresja.

hej13.03.2014 22:19

a niech ćpają, co z tego? Nie wszyscy mają problemy z tego powodu, tak jak i nie każdy pijący alkohol musi stoczyć się na dno.

Krzysiek13.03.2014 14:40

nie znacie typa a komentujecie ciekawe jak by wasz syn czy córka tak na 2 tygodnie by ich nie było czy byście nie zgłosili tego na Policje może wasze córki albo synowie Ćpają a wy nawet o tym nie macie zielonego pojęcia Pozdro ...

Truman12.03.2014 17:22

Zapił gdzieś a jak wytrzeźwiał to wrócił do domu a tu pół míasta go szukało...

PanSamochodzik12.03.2014 16:46

Znając go pewnie znów zaćpał, pojechał w tripa z jakąś dupą 400km za Jastrzębie, chwile przenocował, telefonu zapomniał, wielkie mi halo, gdyby go chociaż tydzień nie było, ale zgłosili to już po 3 dniach.. no proszę Was.

hej12.03.2014 13:18

Rodzice - panikarze, koleś na imprezę poszedł, może i jakieś problemy miał, może go d... rzuciła, to zabalował, kto nigdy nie był młody niech pierwszy rzuci kamieniem.

Pokaż wszystkie opinie (8)