Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
17 marca 2014

Udawał swoje nauczycielki w portalach randkowych

Udawał swoje nauczycielki w portalach randkowych
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Jastrzebscy policjanci przesłuchali 16-latka, który podszywał się pod swoje byłe nauczycielki na jednym z portali randkowych. Chciał się w ten sposób zemścić za złe oceny.

Do jastrzębskiej komendy zgłosiły się trzy nauczycielki twierdząc, że ktoś podszywając się pod nie, stworzył profile na internetowym portalu randkowym, zamieszczając ich zdjęcia oraz oczerniające informacje.

- W wyniku podjętych działań okazało się, że za wszystkim stoi były uczeń pokrzywdzonych, 16-letni jastrzębianin. Wyszło także na jaw, że nie po raz pierwszy kobiety mają z jego powodu nieprzyjemności. W przeszłości nastolatek kierował pod ich adresem groźby, o czym te powiadomiły organy ścigania - informuje policja.

Funkcjonariusze przesłuchali chłopaka, a ten przyznał się do popełnienia zarzucanego mu czynu. Tłumaczył, że chciał w ten sposób zemścić się na nauczycielkach za złe oceny oraz zawiadomienie o przestępstwie, które złożyły na niego w związku z groźbami. Dalszy los 16-latka leży teraz w rękach sądu rodzinnego.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Leżał na poboczu -  był poszukiwany Leżał na poboczu - był poszukiwany

Uwaga! Oszuści znowu zaatakowali mieszkańców Uwaga! Oszuści znowu zaatakowali mieszkańców

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (11)
Gość19.03.2014 17:26

masz rację Troll. niechęć do kobiet i kombinatorstwo... może ksiądz-pedofil z niego będzie:)

Troll mentor19.03.2014 10:02

Jest to już jakiś tam powiedzmy level. Chłopak wykazał się większą inwencją niż większość jego rówieśników, która ogranicza się do pisania na ławce tekstów w stylu: "... to głupia c**a". Poświęcił czas. Nie są to oczywiście szczyty finezji i oryginalności, ale dobrze rokuje na przyszłość.

:)))))18.03.2014 21:12

z ktorej szkoly jest gostek?

Gość18.03.2014 18:40

LTD dawaj zdjęcie, robimy sobie jaja:D

LTD17.03.2014 23:04

Czemu kolesia krytykujecie? Jak dla mnie to koleś ma jaja.

Gość17.03.2014 20:00

frajer został gwiazdą internetu, cała polska się z niego śmieje

Adam17.03.2014 16:28

pewnie maja gorsze profile randkowe i te były za słabe dla nich :P

Pokaż wszystkie opinie (11)