Dni Jastrzębia

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 16°13°
17 marca 2014

Wręczono Złotego Jastrząbka i stypendia sportowe

Wręczono Złotego Jastrząbka i stypendia sportowe
fot. Maciej Gucik / UM Jastrzębie

Bartosz Łosiak, zawodnik kadry narodowej w siatkówce plażowej z Klubu Sportowego "Jastrzębie-Borynia" otrzymał statuetkę Złotego Jastrząbka. Najlepszych sportowców nagrodzono 14 marca na uroczystej gali w kinie "Centrum".

Stypendia sportowe oraz nagrody pieniężne i wyróżnienia trafiły do kilkudziesięciu osób. Natomiast zawodnik, który osiągnął najwyższy wynik wśród kandydatów do nagrody pieniężnej, otrzymał pozłacaną statuetkę Złotego Jastrząbka. Łączna kwota przyznanych nagród, wyróżnień i stypendiów dla zawodników i trenerów wyniosła 866 300 zł.

Galę uświetniły występy artystów znanych z programu "Mam talent" - żonglera Marka Borna, duet akrobatyczny Delfina i Bartek oraz wokalistka Joanna Smajdor.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Przez miasto przejdzie korowód. Będą nagrody Przez miasto przejdzie korowód. Będą nagrody

ZS nr 6: "Bracia i siostry niepodległej" i dwie nagrody ZS nr 6: "Bracia i siostry niepodległej" i dwie nagrody

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
olo18.03.2014 13:00

wiecznie ci sami