Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -3°-3°
EkoOkna
19 marca 2014

Uwaga! Dziś policja kontrolouje pieszych

Uwaga! Dziś policja kontrolouje pieszych
fot. Rafał Mączyński / JastrzebieOnline.pl

W czwartek na jastrzębsich drogach policjanci prowadzą działania "Kontrola Drogowa - Piesi". - Chodzi o to, aby ograniczyć ilość tragicznych zdarzeń, w których biorą udział niechronieni uczestnicy ruchu drogowego - wyjaśnia policja.

Działania rozpoczęły się o godzinie 8:00. Policjanci prowadzą wzmożone kontrole miejsc, w których ruch pieszych jest największy.  

- Niezwykle ważne jest także uświadomienie pieszym, że ich bezpieczeństwo w dużej mierze zależy od nich samych, dlatego przestrzegamy, że funkcjonariusze nie będą tego dnia pobłażliwi wobec tych, którzy będą łamać obowiązujące przepisy. Pamiętajmy, że w starciu z rozpędzonym autem, pieszy ma niewielkie szanse na przeżycie, dlatego apelujemy o wyobraźnię! - tłumaczą policjanci.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
;19.03.2014 22:24

W tytule jest błąd! Powinno być: jutro POlicja będzie szukała kasy w kieszeniach pieszych.

mieszkaniec19.03.2014 21:38

ciekawe kiedy się skontrolują siebie jak się odwożą do domów po lekarzach itp. służbowymi autami

Barbara19.03.2014 19:26

Niech staną pod przejściem dla pieszych koło szpitala.Tam nie można spokojnie przejśc przez te pasy gdyż auta jeżdżą tam na złamanie karku,Już raz bym tam wypadek śmiertelny tylko czekać aż będzie następny

Gość19.03.2014 17:24

hehe, wczoraj kierowcy autobusów, jutro piesi, a kierowców osobówek obywatel sam będzie zgłaszał:D

Pieszy19.03.2014 11:18

Domyślam się, że będę mógł przejść chodnikiem koło Góralskiej Chaty, Delikatesów i Medyka, bo nie będą na nim zaparkowane samochody?