Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
25 marca 2014

Zbił szybę w aucie, ukradł apteczkę i żarówki

Zbił szybę w aucie, ukradł apteczkę i żarówki
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

W miniony weekend 39-letni jastrzębianin włamał się do pojazdu na ulicy Kondziołowiec i ukradł z niego apteczkę oraz komplet zapasowych żarówek. Po ujęciu włamywacza okazało się, że jest poszukiwany przez małopolskich policjantów.

Zdarzenie miało miejsce 22 marca nad ranem. 39-latek dostał się do pojazdu wybijając szybę kamieniem. Świadkiem zdarzenia była córka właściciela pojazdu, która obudziła ojca i zawiadomiła policję.

- Kiedy sprawca zorientował się, że do samochodu zbliża się jego właściciel, próbował bezskutecznie oddalić się z miejsca zdarzenia. Chwilę później trafił w ręce przybyłych na miejsce funkcjonariuszy - informuje jastrzębska komenda.

Po sprawdzeniu mężczyzny wyszło na jaw, że jest poszukiwany przez policjantów z Małopolski. Dzień wcześniej w jednym z krakowskich salonów gier ukradł kilkaset złotych. Teraz za popełnione przestępstwa grozi mu do 10 lat więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków

Alarm w banku postawił na nogi  mundurowych Alarm w banku postawił na nogi mundurowych

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Gość25.03.2014 17:58

co za zero dac sie zlapac za zarowke