Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
26 marca 2014

Znalazła się 13-letnia Wiktoria z Jastrzębia

Znalazła się 13-letnia Wiktoria z Jastrzębia
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

13-letnia Wiktoria Kossewska zaginęła w minioną sobotę. Wczoraj, zaraz po opublikowaniu komunikatu policji o poszukiwaniu dziewczyny, została odnaleziona.

13-latka wyszła z sobotę rano z domu, twierdząc że idzie do sklepu osiedlowego. Nie wróciła jednak do domu. Nie nawiązała też żadnego kontaktu z najbliższymi.

25 marca późnym popołudniem, została odnaleziona.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pobił człowieka - szuka go Policja Pobił człowieka - szuka go Policja

Leżał na poboczu -  był poszukiwany Leżał na poboczu - był poszukiwany

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
Rodzic z doświadczeniem 29.03.2014 12:49

Tu nikt się nie gubi. Zwyczajnie dzieciaki próbują ucieczek z powodu niezadowolenia z rodziców. W ich oczkach rodzice tylko ich szykanują. A przecież powinni zawsze być gotowi do służenia dziecku. Dawać pieniądze ile dziecko potrzebuje na rozrywki, kupować to co dziecko chce, nie zmuszać do niczego, być gotowym na każde wezwanie. Rodzice nie powinni przejmować się dzieckiem tak postępującym. W razie ucieczki powiadomić policję i spokojnie zajmować się swoimi sprawami. Dziecko, albo z głupoty wyrośnie, albo pozostanie głupie do końca życia. I wtedy trzeba wypchnąć je jak najszybciej z domu. Niech samo zacznie dbać o siebie.

Gość28.03.2014 11:26

W tym mieście ciągle ktoś się gubi. Nie, żeby coś ale ciekawe czemu..:)

paweł27.03.2014 23:44

Informacja jest zapewne także dla tych, którzy chcąc pomóc w poszukiwaniu, dzwonią do policji, bo im się wydaje, że widzieli Wiktorię

Gość27.03.2014 16:53

może to informacja dla rodziców

Frania27.03.2014 16:32

Kolejny smarkacz który ma dośc domu i ucieka a pół miasto go szuka....

awe26.03.2014 9:58

dla kogo ta wiadomość ? i jak ją rozumieć ?