Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
27 marca 2014

Jastrzębski Węgiel stara się o dziką kartę

Jastrzębski Węgiel stara się o dziką kartę
fot. Adrian Sawko / jastrzebieonline.pl

Jastrzębski Węgiel będzie się ubiegał o dziką kartę na Klubowe Mistrzostwa Świata. Jako trzecia drużyna w Europie, jastrzębianie chcą walczyć z ośmioma najlepszymi drużynami na świecie.

W maju w Brazylii odbędą się Klubowe Mistrzostwa Świata. Weźmie w nich udział osiem najlepszych drużyn na świecie. Organizatorzy mają zamiar przyznać dwie dzikie karty. O jedną z nich ubiegać się będzie Jastrzębski Węgiel.

Pomysł ten poparł już Mirosław Przedpełski z Polskiego Związku Piłki Siatkowej. PZPS wysłał do organizatorów list, w którym zgłasza propozycję aby to Jastrzębski Węgiel zagrał podczas Klubowych Mistrzostw Świata.

- Uważamy, że jako 3. zespół na Starym Kontynencie w pełni zasłużyliśmy na uczestnictwo w imprezie tej rangi. Ze swojej strony możemy zagwarantować bardzo dobre przygotowanie do tych zawodów i wysoki poziom sportowy - pisze na swojej stronie internetowej, klub z Jastrzębia.

Klub namawia również kibiców aby przyczynili się do uzyskania dzikiej karty. Zachęca aby na info@fivb.org wysyłać maile popierające przyznanie dzikiej karty Jastrzębskiemu Węglowi.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Młodzicy Jastrzębskiego Węgla najlepsi na Śląsku Młodzicy Jastrzębskiego Węgla najlepsi na Śląsku

Pomarańczowi wygrywają w Gdańsku Pomarańczowi wygrywają w Gdańsku

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
.,27.03.2014 20:13

Trzeba poszukać nowego atakującego, tylko kogo, kogoś dobrego z polskim paszportem to będzie cieżko.

.,27.03.2014 20:12

Łasko ponoć odchodzi, ma żonę w ciąży, wkrótce dziecko, ma dom koło Rzymu, raczej tam wróci.

Mar27.03.2014 16:49

Jak najbardziej! Warunkiem jest zatrzymanie Michała Łasko, który z tego co pamiętam umownie spędza u nas ostatni sezon. Ważną kwestią jest również Michał Masny. Reszta ma ważne kontrakty.

John27.03.2014 11:10

No, może znów srebrny medal na KMŚ? Fajnie byłoby ;)