Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-1°
EkoOkna
28 marca 2014

Rekrutacja do programu "Internet w każdym domu"

Od 31 marca do 11 kwietnia będzie trwał pierwszy etap rekrutacji w ramach projektu „Internet w każdym domu. Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu w Subregionie Zachodnim Województwa Śląskiego”.

Podczas rekrutacji zostanie wyłonionych 30 gospodarstw domowych, które otrzymają bezpłatny zestaw komputerowy, dostęp do Internetu i szkolenie z zakresu podstawowej obsługi komputera.

Jak wyjaśnia Urząd Miasta, celem projektu jest przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu wśród tych gospodarstw domowych, które z powodu trudnej sytuacji materialnej czy występującej niepełnosprawności nie mogą pozwolić sobie na zakup sprzętu komputerowego z dostępem do Internetu.

Formularz zgłoszeniowy wraz z niezbędnymi załącznikami należy złożyć w kancelarii  Urzędu Miasta Jastrzębie-Zdrój (pok.020 budynek A) lub przesłać pocztą na adres Urzędu Miasta Jastrzębie-Zdrój (al. J.Piłsudskiego 60, 44-335 Jastrzębie-Zdrój, decyduje data wpływu na kancelarię Urzędu). Szczegóły można znaleźc tutaj.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Będzie się działo - program 27. finału WOŚP Jastrzębie Będzie się działo - program 27. finału WOŚP Jastrzębie

Zadbaj o to, aby dziecko dostało się do przedszkola Zadbaj o to, aby dziecko dostało się do przedszkola

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (8)
xxx31.03.2014 14:41

A czy to ma znaczenie ile osób nad tym pracowało? Wartość projektu - ponad 4 mln zł. Projekt obejmuje 10 jednostek samorządu terytorialnego...

Prawdomowny30.03.2014 13:25

Nie lepiej byloby zorganizowac dla tych ludzi chociazby jakas najprostsza prace typu sprzatanie miasta lub szykowanie go na sezon letni [trawniki, sadzenie kwiatow] aby mogli cokolwiek zarobic i samemu kupic komputer, dostep do internetu napedzajac w ten sposob koniunkture? Pewnie nie, co ja tam wiem :) Pozdrawiam myslacych..

ubogi30.03.2014 0:06

Regulamin plus 8 załączników. Gratuluję - ile ludzi nad tym pracowało i ile ten cały projekt kosztuje???

Gość29.03.2014 8:19

Panie prezydencie, a co słychać z internetem szerokopasmowym i elektronicznym obiegiem dokumentów? Złośliwi twierdzą, że jedyny sukces tych projektów, to konferencja prasowa i szum medialny.

Gość29.03.2014 8:11

Biedne rodziny mają internet w telefonach.

B29.03.2014 0:11

Akcja z cyklu "Zabierzmy obywatelowi X 100zł i dajmy obywatelowi Y 70zł od X" - tylko gdzie te 30zł? :))

QQ28.03.2014 16:49

No to Stodoły, Gagarin i Manhattan już zacierają łapy. Teraz będą siedzieć za friko na necie i szukać pracy, zdobywać wiedzę, uczyć się itp :-))) Ale najpierw muszą znaleźć kogoś niewykluczonego, kto im ten formularz wypełni...

Pokaż wszystkie opinie (8)