Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
31 marca 2014

Jastrzębie ma swoją kandydatkę na eurowybory

Jastrzębie ma swoją kandydatkę na eurowybory
fot. Solidarna Polska

Solidarna Polska z Jastrzębia-Zdroju przedstawiła swoją kandydatkę w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Jest nią Iwona Domagała.

W miniony weekend Solidarna Polska z Jastrzębia-Zdroju zorganizowała konferencję prasową. Obecny na niej był Europoseł Tadeusz Cymański, który przedstawił kandydatkę z naszego miasta do Europarlamentu - 26-letnią, Iwonę Domagałę.

- Oczekiwaliśmy tego, że do naszego projektu gruntownej zmiany Polski i Europy będą dołączać młode, ambitne osoby. I cieszę się, że tak się stało - mówił Tadeusz Cymański.

Sama kandydatka, mówi że chciałby się zająć m.in. problemami górnictwa, ale również szukaniem alternatywnych miejsc pracy dla jastrzębian.

- Chcę się skupić na problemach związanych z zatrudnieniem. Trzeba wspierać nasze górnictwo, bo Jastrzębie węglem stoi, ale potrzeba też szukać alternatywnych miejsc pracy, szczególnie dla kobiet, bo stabilizacja w zatrudnieniu, to także stabilizacja rodziny - mówiła podczas konferencji, Iwona Domagała.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Tadeusz Cymański przyjedzie do Jastrzębia Tadeusz Cymański przyjedzie do Jastrzębia

Jak głosowali jastrzębianie w eurowyborach? Jak głosowali jastrzębianie w eurowyborach?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (34)
Radzio201007.11.2014 6:54

stabilizacja hmm .... kiedyś pewien mądry psycholog iż stabilizacja dla motyla to szpilka ;-) a dodatkowo jak komuś wypadnie dysk wtedy to dopiero czuje się ustabilizowany ;-) powodzenia w rozsławianiu "pięknych haseł"

do lary03.04.2014 16:18

bez zastanowienie to lepiej walnij głową w ścianę, też jest fajnie.

Gość03.04.2014 15:40

w główeczce ma sny o EURO.

max03.04.2014 6:29

A 18-letniej nie było?

lary02.04.2014 7:56

Oddam swój głos na Panią Iwonę bez zastanowienia i życzę powodzenia.

kasiulek01.04.2014 18:23

Czy stare wygi jak Cymański naprawdę myśli że my wyborcy aż tak durni jesteśmy?!
Pani Domagała to kto? bo choć mieszkam w tym mieście ponad 40 lat to pierwszy raz mam okazję zobaczyć. Czym się zajmuje ,jakie ma doświadczenie w polityce a szczególnie w lobbowaniu na rzecz Polski bo na tym polega praca w parlamencie UE czyż nie?

Gość01.04.2014 11:26

Wdzięczy się dzierlatka, jakby to o wybory Miss Euro chodziło. Ciekawe, co ma w tej główeczce?

Pokaż wszystkie opinie (34)