Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
31 marca 2014

Brąz dla Norberta Ślusarza w MP młodzików w judo

3. miejsce zajął Norbert Ślusarz w Mistrzostwach Polski Młodzików i Młodziczek w judo, które odbyły się w miniony weekend w Luboniu koło Poznania. 

Zawodnik Koki Jastrzębie w wadze do 73 kilogramów wygrał pierwsze trzy walki, dopiero w półfinale musiał uznać wyższość judoka ze Słupska - Bartosza Szaniawskiego. W walce o 3. miejsce Ślusarz wygrał z zawodnikiem z Gdyni Jakubem Karpowicz. 

Również w tych zawodach zaprezentowali się Marcin Matysik i Paulina Żemła, którzy uplasowali się na piątych pozycjach przegrywając swoje walki o 3 miejsce.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Sukces  zawodniczek Judo Koka we Włoszech Sukces zawodniczek Judo Koka we Włoszech

6 lat więzienia dla Roberta R. Sąd wydał wyrok 6 lat więzienia dla Roberta R. Sąd wydał wyrok

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!