Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -3°-3°
1 kwietnia 2014

Jastrzębie prezentowało się na targach turystycznych

W miniony weekend przedstawiciele naszego miasta uczestniczyli w odbywających w Katowicach XX Jubileuszowych Międzynarodowych Targach Turystyki, Spa, Sprzętu Turystycznego i Żeglarskiego.

Targi trwały od 28 do 30 marca. Jastrzębie prezentowało się na wspólnym stanowisku Śląskiej Organizacji Turystycznej.

Targi GLOB to największe w kraju wiosenne targi branżowe, które co roku przyciągają osoby zainteresowanych nie tylko turystyką weekendową, ale także zwolenników dłuższych form wypoczynku. 

Szeroką ofertę tym, którzy przybyli na GLOB prezentowały m.in. krajowe i zagraniczne regiony turystyczne, touroperatorzy, biura podróży, przewoźnicy (linie lotnicze, promowe, kolejowe, autokarowe), gestorzy bazy noclegowej (hotele, ośrodki wypoczynkowe, pensjonaty), sanatoria, uzdrowiska, ośrodki spa czy przedstawiciele agroturystyki i sportów ekstremalnych.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Fascynujące Indiochiny: Odkryj Wietnam i Kambodżo Fascynujące Indiochiny: Odkryj Wietnam i Kambodżo

W Łodzi spróbują "jastrzębskiej" solanki W Łodzi spróbują "jastrzębskiej" solanki

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (7)
Gość02.04.2014 13:56

Jedynym turystą w jastrzębiu jest prezydent miasta, ale on woli wyjeżdżać.

Bareja02.04.2014 8:10

W J-biu mamy....linie lotnicze, promowe, kolejowe, autokarowe ,hotele, ośrodki wypoczynkowe, pensjonaty sanatoria, uzdrowiska, ośrodki spa .

Gość01.04.2014 22:59

Kiedyś spotkałem w Jastrzębiu 2 turystki - jechały stopem z Zielonej Góry do Zakopanego. Dojechały do Rybnika i wsiadły w E3 i przyjechały do Jastrzębia, bo uznały, ze skoro ZDRÓJ jest w nazwie to będą jakieś pensjonaty z tanimi noclegami. Śmiechu warte. Usunąłbym ten ZDRÓJ z nazwy swoją drogą, to bez sensu, to powinno przysługiwać tylko istniejącym uzdrowiskom.

hej01.04.2014 21:45

muzeum kopalni już jest - w Zabrzu - zjeżdża się pod ziemie i zwiedza, bardzo fajna sprawa. Turystów w zwiazku z tym w Zabrzu bardzo dużo i rozumiałbym, żeby Zabrze było na targach turystycznych. Ale Jastrzębie? Z czym? Co my mamy do zaoferowania? NIC. Nawet ta śmieszna Galeria Historii Miasta jest czynna tylko od poniedziałku do piątku do chyba 15.

jola01.04.2014 11:54

Przecież w naszym mieście nie ma turystów... smiech na sali, moze powinnimsy otworzyc muzeum kopalni? to by ktoś przyjechał

@gość01.04.2014 10:49

Cudze chwalicie swego nie znacie.

Gość01.04.2014 10:22

A Jastrzębie to miasto turystyczne? No ludz, dajcie se siana, co tutaj jest do zwiedzania? Park, pół godziny zwiedzania, nawet muzeum żadnego nie ma. Już bym wolał do Gliwic na wczasy pojechać, tam są przynajmniej muzea, zabytki, rynek, palmiarnia, radiostacja. A co u nas?