Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 9°
3 kwietnia 2014

Ulica Zielona: Kobieta wyskoczyła z balkonu

Ulica Zielona: Kobieta wyskoczyła z balkonu
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Pierwszego kwietnia na ulicy Zielonej 38-latka targnęła się na swoje życie. Kobieta wyskoczyła z balkonu, z siódmego piętra bloku.

Zdarzenie miało miejsce we wtorek około godziny 14:00. Kobieta wyskoczyła z siódmego piętra. Starania lekarzy nie pomogły, bo kobieta zmarła później w szpitalu.

- Mimo, że kobieta przeżyła upadek z wysokości, na skutek doznanych obrażeń kilka godzin później zmarła w szpitalu. Śledczy ustalają teraz szczegółowe okoliczności tej tragedii - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Drogówka wlepia mandaty za prędkość Drogówka wlepia mandaty za prędkość

Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja  Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (12)
...24.04.2014 16:16

Wieczny odpoczynek...

ToMc AJ06.04.2014 10:24

Ludzie, jak nie wiecie nic, to nie piszcie. Jak ktoś jest chory i nie zdaje sobie sprawy z tego, co robi, to to jest silniejsze od niego.

ala05.04.2014 23:26

ludzię z desperowani są skłonni do wszystkiego! Zastanawiam się dlaczego? .........

Do Jastrzębie_miasto...05.04.2014 23:04

A ja jednak uparcie trwam przy swoim- tej informacji nie powinno się " komentować"

Błąd prowadzącego ten blog

lucy04.04.2014 22:20

brawo Marta

Marta04.04.2014 11:51

Moi drodzy, zawsze zadziwia mnie brak empatii, agresja i 'brak elementarnej wiedzy', ale z Waszej strony. Wystarczy głębiej poszperać w tym powszechnym medium jakim jest internet i dowiedzieć się, że istnieje psychologiczne zaburzenie rzeczywistości !!!! Kobieta mogła nie zdawać sobie sprawy ani z czasu, ani miejsca, a tym bardziej z jej ówczesnego zamiaru. Nauczcie się wykorzystywać to piękne centrum dowodzenia między Waszymi uszami, kreatywnego myślenia, a wyzbądźcie się powielanie sztampowych opinii przy jednoczesnym wywalaniu ich w internecie. A przede wszystkim piękniejszy byłby świat, gdyby ludzie stawiali na PIERWSZYM miejscu drugiego człowieka, i nie poddawali go jednoznacznej, głupiej, niepotrzebnej i kompletnie bezrefleksyjnej opinii, czego życzę Wam oraz sobie.

Kamil03.04.2014 23:59

Zawsze to pisze pod tego typu informacjami. Chcesz sie zabic, zrob to tak zeby nikt nie widzial. Jak obrazek tego typu moze wplynac na psychike swiadkow? Tych niedoszlych samobojcow nie powinna sie tez ratowac. Chce sie zabic a jeszcze ja mam za to placic?

Pokaż wszystkie opinie (12)