Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
4 kwietnia 2014

Jarosław Kaczyński odwiedził Jastrzębie-Zdrój

Jarosław Kaczyński odwiedził Jastrzębie-Zdrój
fot. Robert Cebula

3 kwietnia do naszego miasta przyjechał prezes Prawa i Sprawiedliwości, Jarosław Kaczyński. Polityk złożył kwiaty pod pomnikiem Solidarności przy kopalni Zofiówka.

Jarosław Kaczyński odwiedził Jastrzębie w czwartek po południu. Razem z nim byli kandydatci śląskiej listy PiS-u do europarlamentu - Bolesław Piecha i Izabela Kloc. W naszym mieście gościł ich Grzegorz Matusiak.

Podczas konferencji Jarosław Kaczyński mówił o niezbyt dobrej sytuacji przemysłu energetycznego i węglowego. Wspomniał pakiet klimatyczny jako blokadę rozwoju polskiej gospodarki. To wina zaniedbywania przez Warszawę, Śląska.

- Dzisiaj jest czas na Śląsk, czas na polską energetykę, na polski węgiel. Nie jest dzisiaj czas na ludzi takich jak Donald Tusk czy Jerzy Buzek, którzy doprowadzili do tego, że Polska więcej węgla kupuje niż sprzedaje - mówił Jarosław Kaczyński.

Jarosław Kaczyński złożył też kwiaty pod pomnikiem Solidarności, przy kopalni Zofiówka.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pożar wysypiska. 60 strażaków w akcji Pożar wysypiska. 60 strażaków w akcji

Jar wygląda jak śmietnik Jar wygląda jak śmietnik

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (21)
piter18.04.2014 18:57

Kongres nowej prawicy to partia jeszcze bardziej prorosyjska, niż platforma antyobywatelska... nie ma więc sensu sobie nerwów strzępić.

wezyr07.04.2014 5:42

Łaskawie odwiedził "...ukrytą opcję niemiecką", śmiechu warte.

Gość06.04.2014 9:06

godo, godo, a wynglem ni poli...

bahahahahaha06.04.2014 8:33

Do KNP BAHAHAHAHAHAHAH i tyle o tym myślę.

Kongres Nowej Prawicy Jastrzębie-Zdrój05.04.2014 19:39

J.Kaczyński w swojej grudniowej wyprawie na Kijów dziwnym zbiegiem okoliczności świetnie odnajdywał się wśród neobanderowców wykrzykujących hasła znane doskonale Polakom wymordowanym przez dziadków i babcie wyżej wymienionych. Doskonale czuł się również w towarzystwie szefa neobanderowskiej partii Svoboda -Olega Tiahnyboka, który nie dość, że oficjalnie za swojego patrona obrał Stefana Banderę to równie oficjalnie wypowiada się na temat przyłączenia do Ukrainy "prastarej ruskiej ziemi przemyskiej". Pan Kaczyński równie dziwnym zbiegiem okoliczności podczas swojej wyprawy na wschód kolejny raz zapomniał o Polakach mieszkających na Ukrainie: nie dość, że nie pofatygował się ich odwiedzić to jawnie poparł ich oprawców z lat czterdziestych minionego wieku, HAŃBA!
Jeśli chodzi o start KNP w wyborach samorządowych - póki co skupiamy się na wyborach do europarlamentu w których z okręgu śląskiego z pierwszego miejsca startuje Janusz Korwin-MIkke

Pan ModeratorPan Moderator05.04.2014 11:46

@Jon, nie blokujemy komentarzy chyba że są niezgodne z regulaminem - np. chamskie, wulgarne lub bezpośrednio kogoś obrażają. Jeśli ty nic takiego nie zrobiłem, to może po prostu nie kliknąłeś na "Dodaj komentarz".

Jon05.04.2014 11:38

Pytam ponownie, czy KNP będzie miało swoich przedstawicieli w wyborach samorządowych w tym nudnym mieście?!

Pokaż wszystkie opinie (21)