Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
7 kwietnia 2014

16-latka zaginęła po raz drugi. Szuka jej policja

16-latka zaginęła po raz drugi. Szuka jej policja

Po raz drugi w tym roku 16-letnia Monika Mosiek uciekła z domu. Nie kontaktowała się z rodziną od 3 kwietnia. Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach.

16-latka z Jastrzębia najpierw zaginęła w styczniu. 2 kwietnia, kilka dni po opublikowaniu informacji w mediach, dziewczyna sama wróciła do domu. Długo w nim nie przebywała, bo już 3 kwietnia wyszła z domu i nie wróciła. Nie kontaktowała się też z rodziną.

Rysopis:

  • około 156 cm wzrostu;
  • drobnej budowy ciała, waga około 47 kg;
  • włosy blond do ramion;
  • oczy niebieskie;
  • twarz pociągła;
  • uszy przylegające;
  • nos prosty, mały;
  • uzębienie pełne.

Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej, proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Jastrzębiu-Zdroju, pod nr tel. (32) 47-87-200 bądź z najbliższą jednostką Policji, pod nr tel. 997 lub 112.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kradł perfumy, bo chciał zarobić Kradł perfumy, bo chciał zarobić

Bezpieczniej w mieście? Miasto wesprze Policję? Bezpieczniej w mieście? Miasto wesprze Policję?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (14)
Poirytowany29.04.2014 12:35

Ta dziewczyna nie ma rodziców. Więc nie icjh winą jest to co ona robi. Wychowuje ją starszy brat i schorowany dziadek którzy robią co mogą a ona i tak robi swoje. Co poradzic na to że jest głupia i nie ma rozumu. Poprzestawiało się jej w głowie myśli że zwojuje świat swoimi wybrykami.

Gość08.04.2014 16:33

Mosiek czy to nie córka tego Mośka co ze dwadzieścia kilka lat temu wywijał na Jastrzębiu , jeśli tak to życie mi oddało

zołza z zofiówki08.04.2014 13:54

Do Zniesmaczonej :masz zupełną rację !Zostawcie małolatę samopas to znudzi jej się uciekanie ,a to że,, grabi sobie,, no cóż, wychowanie bezstresowe

Zniesmaczona08.04.2014 12:36

A za tydzień zaginie po raz trzeci,czwarty..itd..To już się staje nudniejsze niż brazylijska telenowela!

Gościu08.04.2014 10:25

niech starzy zaplaca koszta poszukiwan to juz gowniare przypilnuja Bezsresowe wychowanie sie klania

blus07.04.2014 20:02

Do znajomy. Nie ma rodziców, oj to życie sobie psuje a nawet jest bardzo ładna dziewczyna- no ale widać że takie towarzystwo jej pasuje- no przykre to.

Gość07.04.2014 20:00

żenujące..i tak ciągle bedą szukac panny uciekinierki??????????? a za czyje pieniądze to wszystko się odbywa do cholery?niech rodzice zaczną myslec,bo policja nie wychowa,i nie nakladzie rozumu do pustego łba!!!

Pokaż wszystkie opinie (14)