Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
8 kwietnia 2014

Adrian Labryga też zostaje z JKH GKS

Adrian Labryga też zostaje z JKH GKS
fot. Adam Kuźniar

Kolejny zawodnik zostaje w JKH GKS Jastrzębie. Umowę na kolejny sezon podpisał 35-letni obrońca, Adrina Labryga. Będzie to już siódmy sezon popularnego "Leona" w jastrzębskim klubie.

Adrian Labryga rozegrał w minionym sezonie 50 spotkań, w którym zdobył 10 goli i 14 asyst. Na ławce kar spędził 111 minut.

- W Jastrzębiu czuje się bardzo dobrze. Spędziłem tutaj przecież ostatnie sześć sezonów i nie miałem najmniejszego zamiaru niczego zmieniać. Bardzo szybko doszliśmy z działaczami do porozumienia i cieszę się, że dalej będę mógł grać w JKH - przyznał Labryga.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokej: klęska z Cracovią i koniec sezonu Hokej: klęska z Cracovią i koniec sezonu

Hokej:  Cracovia triumfuje w Jastrzębiu Hokej: Cracovia triumfuje w Jastrzębiu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!