Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
8 kwietnia 2014

W tym roku będzie kolejne Jastrzębskie Dyktando

W tym roku będzie kolejne Jastrzębskie Dyktando

7 czerwca w naszym mieście, po raz siódmy odbędzie się Jastrzębskie Dyktando. Główną nagrodą jest 3100 złotych. Zgłaszać się można do 5 czerwca.

Jastrzębskie Dyktando jest już dobrze znane w regionie. W poprzednich edycjach uczestniczyło po kilkaset osób - z Jastrzębia, regionu, a nawet spoza granic województwa Śląskiego.

Uczestnicy podzieleni zostaną na dwie kategorie wiekowe - osoby dorosłe i młodzież (rocznik 1997 i starsze). Ubiegać się będą o tytuły Jastrzębskiego Mistrza i Wicemistrzów Ortografii oraz Jastrzębskiego Mistrza Kaligrafii. Dzieci i młodzież (rocznik 1998 i młodsze) powalczą o tytuły Jastrzębskiego Małego Mistrza i Małych Wicemistrzów Ortografii oraz Małego Mistrza Kaligrafii. Jak co roku, tekst dyktanda przygotuje prof. Aldona Skudrzyk.

Nagrodą główną będzie 3100 złotych w gotówce, tablet, a także telewizor, laptop, telefon i inne.

Chętni do wzięcia udziału w ortograficznych zmaganiach mogą zgłaszać się do 5 czerwca 2014, telefonicznie, pod numerem 32 47 540 55. Szczegóły można znaleźć na stronie dyktando.jastrzebieonline.pl.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Gadowski: Rząd kolejny raz dzieli górniczych emerytów Gadowski: Rząd kolejny raz dzieli górniczych emerytów

Deputat węglowy: Likwidacja czy sprawiedliwość? Deputat węglowy: Likwidacja czy sprawiedliwość?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
hej08.04.2014 22:38

Bronisław Komorowski weźmie ponoć udział - w bulu i nadzieji.