Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
9 kwietnia 2014

Policjanci z Jastrzębia zajęli 4. miejsce w Polsce

Jastrzębscy policjanci sierżant Marcin Nowak oraz starszy posterunkowy Jakub Szalbot zajęli 4 miejsce w II Nocnym Maratonie z Przygodami dla Służb Mundurowych i ich Sympatyków "Ryś", który odbył się w Kątach Wrocławskich.

- Naszym zawodnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! - pisze na swojej stronie jastrzębska komenda policji.

Zawody odbyły się w nocy z 5 na 6 kwietnia. Była to druga odsłona maratonu z przygodami, przeznaczonego dla służb mundurowych oraz ich sympatyków.

Jastrzębską jednostkę reprezentowali sierż. Marcin Nowak, st. post. Jakub Szalbot oraz kolega Krzysztof Pawłowski, którzy liczącą około 50 kilometrów trasę pokonali w niespełna 9 godzin.

Najtrudniejszy nie był jednak dystans. Drużyna musiała jeszcze zlokalizować na mapie i odnaleźć 11 skrupulatnie ukrytych punktów kontrolnych.

- Trzeba przyznać, że organizatorzy zadbali, aby uczestnicy biegu nie narzekali na nudę i na każdym z wyznaczonych punktów przygotowali dla nich dodatkowe zadania - czytamy na stronie jastrzębskiej komendy.

W kategorii "open" startowało 38 drużyn, a zdobyty przez załogę z Jastrzębia wynik, pozwolił jej uplasować się na 4 miejscu.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Gość10.04.2014 10:00

Szkoda, że nie zajęli 4 miejsca w wywiązywaniu się z obowiązków służbowych.

Gość09.04.2014 23:44

4 miejsce w zawodach niekompetencji?

mieszkaniec09.04.2014 20:23

chyba za spanie w wozach wieczorami a jak sie juz chlopcy sie rozbudza to przymykanie oka na piratow drogowych ktorych u nas naprawde nie brakuje.

mk09.04.2014 19:53

myslałem, że to czwarte miejsce zajęli w trzepaniu łebkom kieszeni, ale w tym to chyba pierwsze?