Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
11 kwietnia 2014

25-latek znęcał się nad matką i siostrą

25-latek znęcał się nad matką i siostrą
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

25-letni jastrzębianin został zatrzymany przez policję, w związku ze znęcaniem się nad rodziną. Trafił już do aresztu. Grozi mu kara pięciu lat więzienia.

Sąd Rejonowy w Jastrzębiu-Zdroju nakazał zatrzymanie mężczyzny, któremu zarzuca się znęcanie nad matką i siostrą. 25-latek trafi do aresztu na 3 miesiące, gdzie będzie oczekiwać na wyrok.

Policjanci niejednokrotnie interweniowali w miejscu zamieszkania 25-latka. Od 2009 roku mężczyzna znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją rodziną. Podczas jednej interwencji, rzucił się również na mundurowych, kierując wobec nich groźby.

Mężczyźnie grozi 5-letni pobyt w więzieniu.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pobili mężczyznę i zakrwawionego zostawili na klatce Pobili mężczyznę i zakrwawionego zostawili na klatce

Dzień wagarowicza - może zgarnąć was Policja Dzień wagarowicza - może zgarnąć was Policja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
typ11.04.2014 22:59

kto odda za zmarnowane pieniądze - moje i twoje nie mogę patrzeć jak bezdusznie włada się publicznymi pieniędzmi- powinna się zająć tą sprawą komenda główna z Katowic !! albo CBA - Każdy wsadził kilka złoty za te jeżdżenie przez 5 lat bez skutku !! a dzieci z głodu umierają !!

Artór11.04.2014 15:15

Pszczyńska, Gagarina, czy Stodoły?