Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
14 kwietnia 2014

W Jastrzębiu powstało nowe porozumienie wyborcze

W Jastrzębiu powstało nowe porozumienie wyborcze
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Jastrzębska Alternatywa Samorządowa - tak nazywa się nowa siła polityczna, która zamierza powalczyć w wyborach samorządowych.

W sobotę, 12 kwietnia oficjalnie powstała Jastrzębska Alternatywa Samorządowa. To otwarte porozumienie organizacji samorządowych, stowarzyszeń i ugrupowań politycznych. Wspólnie chcą powołać komitet wyborczy i wystartować w nadchodzących wyborach samorządowych.

Aktualnie członkowie JAS przygotowują program rozwoju miasta. Jednocześnie zapraszają chętne osoby, stowarzyszenia i organizacje do wspólnych działań. Pisać można na jastrzebskaalternatywa@gmail.com.

- Skuteczną metodą działań wobec współczesnych wyzwań jakie stoją przed naszym miastem jest szeroka i wieloletnia współpraca organizacji wchodzących w skład porozumienia - mówią członkowie JAS.

Osoby, które skupia Jastrzębska Alternatywa Samorządowa to osoby związne z lokalną społecznością. Członkami są m.in. Artur Domaszk (JAMA), Szymon Klimczak (Solidarna Polska), Iwona Domagała (kandydatka do europarlamentu), Zbigniew Rutkowski (były radny) czy Piotr Szereda (Solidarnosć 80 Jas-Mos).

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kibice pomagają choremu koledze. Możecie dołączyć Kibice pomagają choremu koledze. Możecie dołączyć

Jastrzębski Węgiel pokonuje Skrę Bełchatów 3:1 Jastrzębski Węgiel pokonuje Skrę Bełchatów 3:1

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (68)
Gość18.04.2014 13:14

Dokładnie jakie macie doświadczenie zawodowe?

Pan ModeratorPan Moderator17.04.2014 22:26

@wacek, zawsze tak było. Od 4 lat.

wacek 17.04.2014 22:25

"Komentarz pojawi się po akceptacji moderatora" - Żenada roku!

wacek 17.04.2014 22:24

Godło gdzieś na szafie....żenada

Mieszkaniec17.04.2014 21:31

Nie wyciągajcie rąk do nas po prośbie. Najpierw przekonajcie nas, że coś umiecie. Macie jakieś doświadczenie zawodowe czy chcecie miło spędzać czas na budowaniu własnych układów. Wykażcie się, to może będzie Wam dane.

Uks17.04.2014 14:36

Nareszcie szansa na zmianę obecnej ekipy kolesi i nierobów

NarodowaOfensywaJastrzębska17.04.2014 10:16

Tylko RUCH NARODOWY . Patriotyzm to nie faszyzm !

Pokaż wszystkie opinie (68)