0°°
14 kwietnia 2014

Nautilus nie do pokonania. I miejsce w PP

W miniony weekend w Gliwicach odbyły się zawody II Rundy Pucharu Polski w pływaniu. Zawodnicy klubu Nautilus zdobyli łącznie 40 medali i zajęli 1. miejsce w klasyfikacji drużynowej.

KS Nautilus wywalczył podczas zawodów 40 medali, w tym 15 złotych. Wiele zawodników poprawiło swoje rekordy życiowe. Drużynowo jastrzębianie zajęli 1. miejsce zdobywając 2220 punktów.

W sztafecie 4x100 zawodnicy Nautilusa wywalczyli 1 złoty, 1 srebrny i 2 brązowe medale.

Medal zdobywali jeszcze:

Złote medale:
Hubert Dyrszka, Balbina Sikora, Zuzanna Rzepka, Bartłomiej Giba, Katarzyna Wysmolińska

Srebrne medale:
Jakub Dyrszka, Aleksandra Kasperek, Klaudia Gorys, Krystian Obracaj, Łukasz Czajka, Dominika Kern, Filip Giba

Brązowe medale:
Filip Giba, Łukasz Czajka, Kamil Kern, Klaudia Gorys, Olga Niedzielska, Anna Osiadacz, Ola Kasperek, Krystian Albrecht.

Opinie (2)
Były zawodnik -mieszkaniec17.04.2014 21:40

Jakże by inaczej. To bardzo silny klub bardzo szanowany w Polsce i za granicami naszego kraju. Tylko nie w Jastrzębiu. Rok temu klub został wyrzucony, ni wyproszony tylko wyrzucony przez dyrektorkę MOSiR z wdzięczności za wyniki. To organizacja miejska, która powinna wspierać a nie wyrzucać. Dyrektorka bez kultury osobistej zachowała się jakby była wychowywana przy spelunie. Czy prezydent miasta wyjaśniał coś. NIC. Ucieszył się pewnie. Czym się więc cieszyć. Sukcesy są wypracowane ogromnym wysiłkiem młodych ludzi. Przy okazji są uczone wielu wspaniałych reguł życiowych. Oczekuję od dawna wyjaśnień z UM i MOSiR.

Artur14.04.2014 19:34

Krzysztof R. to człowiek instytucja ! Gratulacje dla zawodników i Trenera.