Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
14 kwietnia 2014

Znieważył policjantów, potem chciał ich przekupić

Znieważył policjantów, potem chciał ich przekupić
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

W niedzielę, 13 kwietnia policjanci interweniowali na ulicy Mazowieckiej, gdzie dwóch mężczyzn, zaśmiecało chodnik i używało wulgarnych słów. Obaj znieważyli policjantów, a jeden z nich dodatkowo chciał ich przekupić.

Zdarzenie miało miejsce w niedzielę rano. Na ulicy Mazowieckiej policjanci zatrzymali dwóch braci - 28 i 32-latka. W związku z zaśmiecaniem chodnika i wulgarnym zachowaniem otrzymali mandaty.

- Podczas prowadzonych czynności mężczyźni zaczęli kierować pod adresem policjantów obraźliwe słowa oraz grozili, że wykorzystają swoje znajomości, aby zwolnić ich z pracy - informuje policja.

W związku z groźbami obaj zostali zatrzymani. Młodszy z nich kilkakrotnie proponował policjantom prawie tysiąc euro łapówki, w zamian za to, że go wypuszczą.

- Po wytrzeźwieniu braciom przedstawione zostały zarzuty. 32-latkowi grozi kara roku więzienia, z kolei młodszy, za próbę przekupstwa może trafić za kratki nawet na 8 lat - informuje komenda policji.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Drogówka wlepia mandaty za prędkość Drogówka wlepia mandaty za prędkość

Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja  Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Gość14.04.2014 21:45

Dość często ta historia się powtarza i znowu pijany i znowu policja ta sama śpiewaka chciał wręczyć,a kto to widział pewnie kolega na służbie żałośni się robią gdzie te służby wewnętrzne no koledzy po fachu

Gość14.04.2014 16:06

Najpierw znieważyć, potem przekupić... Co niektórzy to mają jednak powietrze w głowach.... Powinni chociaż tydzień posiedzieć i się zastanowić nad sobą...

cukiero14.04.2014 15:45

Najważniejsze, ze pijani, a nie naćpani, to cieszy.