Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°-2°
14 kwietnia 2014

Znieważył policjantów, potem chciał ich przekupić

Znieważył policjantów, potem chciał ich przekupić
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

W niedzielę, 13 kwietnia policjanci interweniowali na ulicy Mazowieckiej, gdzie dwóch mężczyzn, zaśmiecało chodnik i używało wulgarnych słów. Obaj znieważyli policjantów, a jeden z nich dodatkowo chciał ich przekupić.

Zdarzenie miało miejsce w niedzielę rano. Na ulicy Mazowieckiej policjanci zatrzymali dwóch braci - 28 i 32-latka. W związku z zaśmiecaniem chodnika i wulgarnym zachowaniem otrzymali mandaty.

- Podczas prowadzonych czynności mężczyźni zaczęli kierować pod adresem policjantów obraźliwe słowa oraz grozili, że wykorzystają swoje znajomości, aby zwolnić ich z pracy - informuje policja.

W związku z groźbami obaj zostali zatrzymani. Młodszy z nich kilkakrotnie proponował policjantom prawie tysiąc euro łapówki, w zamian za to, że go wypuszczą.

- Po wytrzeźwieniu braciom przedstawione zostały zarzuty. 32-latkowi grozi kara roku więzienia, z kolei młodszy, za próbę przekupstwa może trafić za kratki nawet na 8 lat - informuje komenda policji.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja? Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja?

Jastrzębscy policjanci wracają do pracy Jastrzębscy policjanci wracają do pracy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Gość14.04.2014 21:45

Dość często ta historia się powtarza i znowu pijany i znowu policja ta sama śpiewaka chciał wręczyć,a kto to widział pewnie kolega na służbie żałośni się robią gdzie te służby wewnętrzne no koledzy po fachu

Gość14.04.2014 16:06

Najpierw znieważyć, potem przekupić... Co niektórzy to mają jednak powietrze w głowach.... Powinni chociaż tydzień posiedzieć i się zastanowić nad sobą...

cukiero14.04.2014 15:45

Najważniejsze, ze pijani, a nie naćpani, to cieszy.