Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
15 kwietnia 2014

Srebrny medal Nowaka podczas MP w judo

Srebrny medal Nowaka podczas MP w judo
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

12 i 13 kwietnia w Kielcach odbywały się Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów w judo. Zawodnikom jastrzębskiej Koki udało się zdobyć jeden srebrny medal.

W kategorii wagowej 55 kg, drugie miejsce zajął Patryk Nowak. Tylko on stanął na podium z zawodników Koki Jastrzębie. Punktowane miejsca zajęli jeszcze Monika Karkoszka (5. miejsce, 48 kg), Łukasz Ferenc i Dominik Grzywacz (obaj 7. miejsce, 60kg).

Na pierwszym miejscu podium stanęła Aleksandra Langiewicz - do niedawna zawodniczka jastrzębskiego klubu. Teraz judoczka reprezentuje barwy klubu z Wrocławia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Sukces  zawodniczek Judo Koka we Włoszech Sukces zawodniczek Judo Koka we Włoszech

6 lat więzienia dla Roberta R. Sąd wydał wyrok 6 lat więzienia dla Roberta R. Sąd wydał wyrok

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!