Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
17 kwietnia 2014

9 medali zawodników Klubu Pływackiego H2O

9 medali zawodników Klubu Pływackiego H2O
fot. H2O

W miniony weekend zawodnicy Klubu Pływackiego H2O brali udział w III Mityngu Pływackim w Herbach. Łącznie 29-osobowa ekipa z Jastrzębia wywalczyła 9 medali.

Najwięcej medali przywiozły dziewczynki z grupy wiekowej ośmiolatków. Na podium stawały Miriam Mosoń (2 złote medale), Anna Wątroba (srebro, brąz),   Zuzanna Zbylut (brąz).

Złoty medal przywiozła Julia Ściślak, która startowała w wyścigu 100 metrów stylem klasycznym. W tym samym wyścigu na 100 metrów, brązowy medal zdobył Samuel Mosoń. Srebro i brąz zdobył również Piotr Mosoń - 2. miejsce zajął w wyścigu na 100 metrów stylem dowolnym, a 3. miejsce na 100 metrów stylem grzbietowym.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Przywieźli worek medali z Berlina Przywieźli worek medali z Berlina

Pływać jak delfin... czyli łowcy medali Pływać jak delfin... czyli łowcy medali

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!