Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
 2°
17 kwietnia 2014

9 medali zawodników Klubu Pływackiego H2O

W miniony weekend zawodnicy Klubu Pływackiego H2O brali udział w III Mityngu Pływackim w Herbach. Łącznie 29-osobowa ekipa z Jastrzębia wywalczyła 9 medali.

Najwięcej medali przywiozły dziewczynki z grupy wiekowej ośmiolatków. Na podium stawały Miriam Mosoń (2 złote medale), Anna Wątroba (srebro, brąz),   Zuzanna Zbylut (brąz).

Złoty medal przywiozła Julia Ściślak, która startowała w wyścigu 100 metrów stylem klasycznym. W tym samym wyścigu na 100 metrów, brązowy medal zdobył Samuel Mosoń. Srebro i brąz zdobył również Piotr Mosoń - 2. miejsce zajął w wyścigu na 100 metrów stylem dowolnym, a 3. miejsce na 100 metrów stylem grzbietowym.