Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
17 kwietnia 2014

Policja podsumowała kwartał. Ponad 180 zdarzeń

Policja podsumowała kwartał. Ponad 180 zdarzeń
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

24 wypadki i 158 kolizji - to liczba zdarzeń drogowych, do których doszło w naszym mieście w ciągu pierwszego kwartału. W ich wyniku rannych zostało 26 osób.

Jak pokazują dane, pod wpływem alkoholu za kierownicę wsiadło w pierwszym kwartale 44 osoby, spośród których trzy doprowadziły do kolizji.

Okazuje się, że najczęstszymi przyczynami wszystkich zdarzeń było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu, niezachowanie bezpieczenj odległości między pojazdami oraz nadmierna prędkość.

Policjanci podkreślają, że coraz częściej do wypadków dochodzi z winy pieszych, którzy nie zawsze przywiązują odpowiednią wagę do przestrzegania przepisów drogowych.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Gość17.04.2014 17:38

Napiszcie statystyki sprawców pod wzgledem rejstracji.