Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
18 kwietnia 2014

Śmierć na Wodzisławskiej. Zginął 42-latek

  • Śmierć na Wodzisławskiej. Zginął 42-latek
  • Śmierć na Wodzisławskiej. Zginął 42-latek
  • Śmierć na Wodzisławskiej. Zginął 42-latek
  • Śmierć na Wodzisławskiej. Zginął 42-latek
Więcej zdjęć:
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl, KMP Jastrzębie-Zdrój

W piątek rano na ulicy Wodzisławskiej doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Samochód osobowy zderzył się ciężarówką. Jego kierowca zginął na miejscu.

Zdarzenie miało miejsce 18 kwietnia około godziny 9:40. Fiat Punto jadący w stronę Jastrzębia-Zdroju z niewiadomych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu u zderzył się czołowo z prawidłowo jadącą ciężarówką. Ta uderzyła w busa.

42-letni jastrzębianin, kierowca samochodu osobowego, zginął. Pasażerka fiata oraz kierowca busa, który złamał obojczyk i nogę zostali przewiezieni do szpitala.

Ruch na ulicy Wodzisławskiej został wstrzymany do godziny 13:00.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zderzenie samochodów na Warszawskiej Zderzenie samochodów na Warszawskiej

Górnictwo: 15 wypadków śmiertelnych Górnictwo: 15 wypadków śmiertelnych

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (14)
gość 20.04.2014 17:05

Ludzie, nie piszcie głupot, jak nie wiecie, jak było, biały00, gratuluję twój komentarz dowodzi szczytu twojej głupoty i próżności :/

Tu jastrzębianin20.04.2014 5:51

Gościu jesteś typowym polakiem nawet w ten świąteczny dzień nie odpuścisz.Jestem górnikiem emerytem od 5-ciu lat i informacje o wypadkach w górnictwie rozdmuchują dziennikarze, to nie Ci co zginęli, to nie ich rodziny.Podobnie w wypadkach drogowych słyszymy , lecz nie o wszystkich. Ja też mam żal do medii, bo jak zmarli na raka moi rodzice to w żadnych mediach nie ukazała się wzmianka, a jak umrze na raka jakiś poseł,minister to informują w mediach ponieważ zmarł człowiek który dzięki ciężkiej i wyniszczającej chorobie nie będzie kradł. Jakie to polskie co napisałem. Wyrazy współczucia dla rodziny.

biały0019.04.2014 23:15

może miał raka ubezpieczył się i odszkodowanie łyknie zona pamiętacie ruptawe niby żelasko a gość siedzi

gość19.04.2014 9:15

No w sumie żadna. Tylko jak jest artykuł o górnikach, to zawsze się pojawiają teksty, że to ICH praca jest niebezpieczna i to ONI zasługują na wszelkie dodatki. I, że u U NICH są wypadki śmiertelne, a w innych zawodach praktycznie nie ma.

Wyrazy współczucia rodzinie

aaa18.04.2014 22:14

" Śpieszmy się kochać ludzi , tak szybko odchodzą " .[*] wyrazy współczucia dla rodziny od mieszkańców ul.Jasnej

xxxx18.04.2014 21:37

Ciekawe jaki był powód zjechania Fiata Punto na pas ruchu ciężarówki.. Zaśnięcie wykluczone bo pasażerka by zareagowała.. może ominięcie dziury/kota.. masakra

asdf18.04.2014 21:08

Widok straszny, byłem kilka minut po wypadku, smutna wiadomość w Wielki Piątek.

Pokaż wszystkie opinie (14)