Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
18 kwietnia 2014

Śmierć na Wodzisławskiej. Zginął 42-latek

  • Śmierć na Wodzisławskiej. Zginął 42-latek
  • Śmierć na Wodzisławskiej. Zginął 42-latek
  • Śmierć na Wodzisławskiej. Zginął 42-latek
  • Śmierć na Wodzisławskiej. Zginął 42-latek
Więcej zdjęć:
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl, KMP Jastrzębie-Zdrój

W piątek rano na ulicy Wodzisławskiej doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Samochód osobowy zderzył się ciężarówką. Jego kierowca zginął na miejscu.

Zdarzenie miało miejsce 18 kwietnia około godziny 9:40. Fiat Punto jadący w stronę Jastrzębia-Zdroju z niewiadomych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu u zderzył się czołowo z prawidłowo jadącą ciężarówką. Ta uderzyła w busa.

42-letni jastrzębianin, kierowca samochodu osobowego, zginął. Pasażerka fiata oraz kierowca busa, który złamał obojczyk i nogę zostali przewiezieni do szpitala.

Ruch na ulicy Wodzisławskiej został wstrzymany do godziny 13:00.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Drogówka wlepia mandaty za prędkość Drogówka wlepia mandaty za prędkość

Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja  Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (14)
gość 20.04.2014 17:05

Ludzie, nie piszcie głupot, jak nie wiecie, jak było, biały00, gratuluję twój komentarz dowodzi szczytu twojej głupoty i próżności :/

Tu jastrzębianin20.04.2014 5:51

Gościu jesteś typowym polakiem nawet w ten świąteczny dzień nie odpuścisz.Jestem górnikiem emerytem od 5-ciu lat i informacje o wypadkach w górnictwie rozdmuchują dziennikarze, to nie Ci co zginęli, to nie ich rodziny.Podobnie w wypadkach drogowych słyszymy , lecz nie o wszystkich. Ja też mam żal do medii, bo jak zmarli na raka moi rodzice to w żadnych mediach nie ukazała się wzmianka, a jak umrze na raka jakiś poseł,minister to informują w mediach ponieważ zmarł człowiek który dzięki ciężkiej i wyniszczającej chorobie nie będzie kradł. Jakie to polskie co napisałem. Wyrazy współczucia dla rodziny.

biały0019.04.2014 23:15

może miał raka ubezpieczył się i odszkodowanie łyknie zona pamiętacie ruptawe niby żelasko a gość siedzi

gość19.04.2014 9:15

No w sumie żadna. Tylko jak jest artykuł o górnikach, to zawsze się pojawiają teksty, że to ICH praca jest niebezpieczna i to ONI zasługują na wszelkie dodatki. I, że u U NICH są wypadki śmiertelne, a w innych zawodach praktycznie nie ma.

Wyrazy współczucia rodzinie

aaa18.04.2014 22:14

" Śpieszmy się kochać ludzi , tak szybko odchodzą " .[*] wyrazy współczucia dla rodziny od mieszkańców ul.Jasnej

xxxx18.04.2014 21:37

Ciekawe jaki był powód zjechania Fiata Punto na pas ruchu ciężarówki.. Zaśnięcie wykluczone bo pasażerka by zareagowała.. może ominięcie dziury/kota.. masakra

asdf18.04.2014 21:08

Widok straszny, byłem kilka minut po wypadku, smutna wiadomość w Wielki Piątek.

Pokaż wszystkie opinie (14)