Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°
18 kwietnia 2014

47-latka chciała popełnić samobójstwo

47-latka chciała popełnić samobójstwo
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

W środę w nocy, 47-letnia mieszkanka Jastrzębia-Zdroju chciała popełnić samobójstwo. Wcześniej o swoich zamiarach poinformowała telefonicznie córkę.

- Mundurowi otrzymali zgłoszenie dotyczące kobiety, która w jednym z jastrzębskich mieszkań chciała targnąć się na własne życie. Z uzyskanych informacji wynikało, że desperatka wcześniej kontaktowała się telefonicznie ze swoją córką, informując ją o swoich samobójczych zamiarach  - informuje policja.

Policjanci oraz pogotowie ratunkowe udali się pod wskazany adres. Nikt nie otwierał, ale słychać było wołanie o pomoc, które po chwili ustało. Ze względu na realne zagrożenie życia, funkcjonariusze wyważyli drzwi i weszli do środka. Zastali tam zakrwawioną kobietę leżącą na ziemi. 47-latka była tak pijana, że nie potrafiła się podnieść, a obrażanie jakich doznała były najprawdopodobniej spowodowane upadkiem.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Biegał półnagi po ulicy. Został skuty kajdankami Biegał półnagi po ulicy. Został skuty kajdankami

Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja? Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Gość18.04.2014 20:22

na 3 miesiące oddać ją do czubków, do tego detox, to jej się odechce skakania.