Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 11°10°
18 kwietnia 2014

47-latka chciała popełnić samobójstwo

47-latka chciała popełnić samobójstwo
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

W środę w nocy, 47-letnia mieszkanka Jastrzębia-Zdroju chciała popełnić samobójstwo. Wcześniej o swoich zamiarach poinformowała telefonicznie córkę.

- Mundurowi otrzymali zgłoszenie dotyczące kobiety, która w jednym z jastrzębskich mieszkań chciała targnąć się na własne życie. Z uzyskanych informacji wynikało, że desperatka wcześniej kontaktowała się telefonicznie ze swoją córką, informując ją o swoich samobójczych zamiarach  - informuje policja.

Policjanci oraz pogotowie ratunkowe udali się pod wskazany adres. Nikt nie otwierał, ale słychać było wołanie o pomoc, które po chwili ustało. Ze względu na realne zagrożenie życia, funkcjonariusze wyważyli drzwi i weszli do środka. Zastali tam zakrwawioną kobietę leżącą na ziemi. 47-latka była tak pijana, że nie potrafiła się podnieść, a obrażanie jakich doznała były najprawdopodobniej spowodowane upadkiem.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Drogówka wlepia mandaty za prędkość Drogówka wlepia mandaty za prędkość

Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja  Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Gość18.04.2014 20:22

na 3 miesiące oddać ją do czubków, do tego detox, to jej się odechce skakania.