Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -3°-3°
EkoOkna
23 kwietnia 2014

Poszukiwany wpadł podczas picia piwa

Poszukiwany wpadł podczas picia piwa
fot. sxc.hu

We wtorek w ręce policjantów trafił mężczyzna poszukiwany za niezapłaconą grzywnę. Wpadł podczas picia piwa w miejscu publicznym. Wkrótce trafi do zakładu karnego.

22 kwietnia po godzinie 15:00 policjanci patrolujący ulicę Zdrojową zauważyli dwóch mężczyzn pijących piwo w miejscu publicznym.

- Z uwagi na popełnione wykroczenie, funkcjonariusze przystąpili do legitymowania. Po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych wyszło na jaw, że jeden z mężczyzn poszukiwany jest przez wymiar sprawiedliwości - informuje policja.

Okazało się, że 39-latek ma do odbycia karę pozbawienia wolności w związku z niezapłaconą grzywną. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. W środę stróże prawa doprowadzą jastrzębianina do zakładu karnego, gdzie będzie musiał odbyć wyrok.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Gość23.04.2014 15:23

woli wydać kasę na piwko niż na grzywnę w naszym złodziejskim kraju