Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
23 kwietnia 2014

Poszukiwany wpadł podczas picia piwa

Poszukiwany wpadł podczas picia piwa
fot. sxc.hu

We wtorek w ręce policjantów trafił mężczyzna poszukiwany za niezapłaconą grzywnę. Wpadł podczas picia piwa w miejscu publicznym. Wkrótce trafi do zakładu karnego.

22 kwietnia po godzinie 15:00 policjanci patrolujący ulicę Zdrojową zauważyli dwóch mężczyzn pijących piwo w miejscu publicznym.

- Z uwagi na popełnione wykroczenie, funkcjonariusze przystąpili do legitymowania. Po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych wyszło na jaw, że jeden z mężczyzn poszukiwany jest przez wymiar sprawiedliwości - informuje policja.

Okazało się, że 39-latek ma do odbycia karę pozbawienia wolności w związku z niezapłaconą grzywną. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. W środę stróże prawa doprowadzą jastrzębianina do zakładu karnego, gdzie będzie musiał odbyć wyrok.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja? Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja?

Jastrzębscy policjanci wracają do pracy Jastrzębscy policjanci wracają do pracy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Gość23.04.2014 15:23

woli wydać kasę na piwko niż na grzywnę w naszym złodziejskim kraju