Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 11°10°
24 kwietnia 2014

Będzie można sprawdzić swoją kondycję

Będzie można sprawdzić swoją kondycję

9 maja na Stadionie Miejskim odbędzie się V Jastrzębski Test Coopera, dzięki któremu uczestnicy będą mogli przetestować swoją kondycję. Wziąć w nim udział mogą dzieci powyżej 8 lat oraz dorośli.

Bieg odbędzie się 9 maja na stadionie przy ulicy Harcerskiej. Test będzie prowadzony w trzech turach - o godz. 16:30, 17:15 i 18:00. Zapisy odbywać się będą w dniu testu od godziny 15:30.

- Dystans uzyskany (z dokładnościa pomiaru do 10 m) przez każdego uczestnika z uwzględnieniem płci i wieku będzie podstawa do oceny poziomu kondycji fizycznej według kryteriów doskonała, powyżej przeciętnej, przeciętnie, poniżej przeciętnej, słabo - informuje MOSiR, organizator testu.

Szczegóły na stronie mosir.jastrzebie.pl.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Dużo psiej radości, czyli wybieg dla psów otwarty Dużo psiej radości, czyli wybieg dla psów otwarty

Kenijczyk triumfuje w Jastrzębskiej Dziesiątce Kenijczyk triumfuje w Jastrzębskiej Dziesiątce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
rerekumkum25.04.2014 21:10

eeee tam ja wole czipsy, piwko i tv!