Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
25 kwietnia 2014

Polscy hokeiści awansowali do dywizji IA

Polscy hokeiści awansowali do dywizji IA
fot. iihf.com

Hokeiści reprezentacji Polski po wygranym meczu z Chorwacją zapewnili sobie awans do Dywizji IA. W składzie pojawiło się czterech zawodników JKH GKS Jastrzębie.

Mistrzostwa Świata Dywizji IB rozgrywane są w Wilnie. Polacy w swojej grupie pokonali już Rumunów, Litwinów, Chorwatów, Holendrów a teraz czeka ich mecz z Wielką Brytanią. Awans do wyższej dywizji jest już jednak pewny.

Do składu zostali powołani Leszek Laszkiewicz, Grzegorz Pasiut, Przemysław Odrobny oraz Mateusz Rompkowski. Dwaj pierwsi zapisali się na listę strzelców. Warto wspomnieć, że w kadrze występuje również Kamil Kosowski, jastrzębianin i były gracz JKH GKS-u.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3 Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3

Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3 Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!