Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
1 maja 2014

Uszkodził pojazd parkując. Był pijany

Uszkodził pojazd parkując. Był pijany
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W ręce policji trafił 42-latek, który miał w organizmie 2 promile alkoholu. Wcześniej policjanci otrzymali anonimowe zgłoszenie, że kierowca może znajdować się pod wpływem alkoholu.

W środę wieczorem, policjanci otrzymali anonimową informacje o kierowcy citroena, który prawdopodobnie znajduje się pod wpływem alkoholu.

- Mężczyzna wpadł w ręce dzielnicowych na ulicy Pomorskiej, chwilę po tym jak cofając, uszkodził inny, prawidłowo zaparkowany pojazd. Przypuszczenia zgłaszającego okazały się trafne - informuje policja.

Po badaniu alkomatem okazało się, że mężczyzna ma 2 promile alkoholu w organizmie. Teraz oprócz utraty prawa jazdy grozi mu kara dwóch lat więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!