Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
5 maja 2014

Wjechał w słup i uciekł z miejsca kolizji

Wjechał w słup i uciekł z miejsca kolizji
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

4 maja pijany 30-latek uderzył w słup sygnalizacji świetlnej na alei Piłsudskiego, po czym uciekł pieszo z miejsca kolizji. Okazało się, że miał 3 promile alkoholu.

W minioną niedzielę na policję zadzwonił mężczyzna, twierdząc, że był świadkiem kolizji na Alei Piłsudskiego. Kierowca golfa miał wjechać w sygnalizator świetlny. Po nie udanej próbie uruchomienia samochodu, zostawił go i pieszo oddalił się w kierunku ulicy Wielkopolskiej.

- Sprawca zdarzenia szybko wpadł w ręce mundurowych. Okazał się nim 30-letni mieszkaniec Wodzisławia Śląskiego. Od razu wyszedł na jaw również powód jego ucieczki. Mężczyzna był kompletnie pijany. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie 3 promile - informuje policja.

Mężczyzna może trafić teraz do więzienia nawet na dwa lata.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (8)
Gość08.05.2014 0:37

głupi tylko pcha się do wisły 1. maja.

do Mieszkaniec kierowca06.05.2014 9:46

Kolego 1 maja Wisła preking z człowiekiem kierującym ruchem 8 AUT na SWD w różnych miejscach zaparkowane jak krowa pod stodołą zajmowały średnio od 1,5 do nawet 2 miejsc, kierujacy ruchem tłumaczy a oni nie reaguja? Inny język? Raczej tok myślenia.

Gienek z Tauzena05.05.2014 21:27

W SWD nie trzeba pytać. Tam obowionzuja specyficzny kodeks drogowy. SJZ do Wodzisławia sie nei zapuszczo jak nie mo potrzeby.

Mieszkaniec kierowca05.05.2014 20:26

bykus15 , Gienek z Tauzena, Tobi powinni dostać zakaz komentowania bo ośmieszają ludzi z SJZ. Spytajcie w SWD kto najgorzej jeździ, usłyszycie, że SJZ. A powinni powiedzieć, że głupi bezmyślni ludzie. A ten pijany powinien dostać 5 lat prac społecznych w Jastrzębiu i obowiązek sprzątania po każdym wypadku. Szczególnie po pijaku, który go naśladował. I kara grzywny na rzecz miasta Jastrzębia, że nie wspomnę o pokryciu kosztów prac przy wymianie słupa.

bykus1505.05.2014 18:57

zakaz wjazdu dla swd

Czcigodny ze szczytu05.05.2014 16:57

Wsiadł do auta i łup.......w słup

Gienek z Tauzena05.05.2014 12:44

No tak, SWD...

Pokaż wszystkie opinie (8)