Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
5 maja 2014

Chciał połknąć woreczek z amfetaminą

Chciał połknąć woreczek z amfetaminą
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

Na ulicy Wiejskiej, podczas libacji alkoholowej interweniować musieli policjanci. W trakcie zdarzenia okazało się, że jeden z jej uczestników posiada przy sobie amfetaminę.

Zdarzenie miało miejsce w niedzielę wieczorem na ulicy Wiejskiej. Policjanci interweniowali ze względu na nieporozumienie między uczestnikami libacji alkoholowej.

- W trakcie przeprowadzania czynności, sprawca interwencji na widok policjantów wyciągnął z kieszeni mały przedmiot, wsadził go do ust z zamiarem połknięcia, po czym próbował opuścić mieszkanie. Policjanci szybko jednak odwiedli 30-latka od jego zamiarów, w konsekwencji czego mężczyzna dobrowolnie oddał stróżom prawa woreczek z amfetaminą - informuje policja.

Jastrzębianin trafił do policyjnego aresztu. Grozi mu teraz kara grzywny, ograniczenia wolności lub rocznego więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Drogówka wlepia mandaty za prędkość Drogówka wlepia mandaty za prędkość

Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja  Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Gość06.05.2014 0:52

no i co policji i ogólnie państwu polskiemu - sam chciał się tym nażreć, no to dlaczego ma niby za to siedzieć? Nikomu krzywdy nie robił tylko sobie.