Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
6 maja 2014

PUP prowadzi nabór wniosków na staże

PUP prowadzi nabór wniosków na staże

Od 12 do 19 maja przedsiębiorcy będą mogli składać wnioski o organizację stażu. Powiatowy Urząd Pracy w tych dniach będzie przeprowadzał nabór uzupełniający.

Staże kierowane będą dla osób do 25 roku życia. Pierwszeństwo do zgłaszania się mają osoby długotrwale bezrobotne lub niepełnosprawne.

PUP preferuje organizatorów staży, którzy po okresie stażowym zadeklarują zatrudnienie pracownika.

Szczegóły można znaleźć na pupjastrzebie.pl.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Stawiają na pracę w górnictwie. Najlepsi dostaną etaty Stawiają na pracę w górnictwie. Najlepsi dostaną etaty

Jastrzębski Urząd Pracy wyróżniony Jastrzębski Urząd Pracy wyróżniony

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (10)
Gość08.05.2014 21:08

PUPy do .d..., czyli do likwidacji

aaa08.05.2014 10:49

PUP jest po to aby osoby w nim pracujące miał pracę.
Dlatego myślę, że pracujące tam osoby powinny być bardziej miłe dla nas bezrobotnych, bo gdyby nie bezrobotni to oni też byli by bez pracy, a przeważnie odnoszą się do bezrobotnych z wyższością.

Gość08.05.2014 0:35

PUP kiedyś zajmował dwa pokoje w urzędzie miejskim, teraz mają "pałac". Po co?

Gość07.05.2014 15:29

Państwowy Urząd Pasywności - oto dobra dla nich nazwa

b06.05.2014 22:17

latami chodze do urzedu pracy i nic nie udalo mi sie zalatwic przez niego a uczestniczylem w wielu ,,projektach rekrutujacych,, na staze badz prace

Krzysiek06.05.2014 20:53

PUP preferuje organizatorów staży, którzy po okresie stażowym zadeklarują zatrudnienie pracownika. Wy jaja sobie robicie?? Możecie stawiać warunki?? Komu???Wszystkie staże to tylko firmy zależne od Urzędu Miejskiego,ale i tych już mało.Może PKM albo MZK??ha ha .Władze naszego miasta są już dawno nie wydolne,to tylko już administracja cmentarza.Żory,Rybnik,Wodzisław,Rydułtowy,zdołały zmienić wartę na Ratuszu,w Rybniku Fudali dopuścił młodych rzutkich i tam może będą oryginalne staże.Tam coś drgnęło,a u nas piękny cmentarz i w przenośni i w rzeczywistości.Młodzi piszcie,wyrażajcie Swoje poglądy,chociaż to.

Gość06.05.2014 19:24

PUP nic nie oferuje odkąd pamiętam... ten urząd jest tylko po to, żeby bezrobotny człowiek mógł spokojnie pójść do lekarza, ewentualnie dostał zasiłek. nic poza tym....

Pokaż wszystkie opinie (10)