Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
7 maja 2014

Groziła sąsiadce pistoletem... zabawkowym

Groziła sąsiadce pistoletem... zabawkowymTakiego pistoletu-zabawki używała 39-letnia jastrzębianka
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

Na osiedlu 1000-lecia 39-letnia jastrzębianka groziła swojej sąsiadce pozbawieniem życia przy pomocy pistoletu. Jak się okazało, przedmiot był tylko zabawką.

Zdarzenie miało miejsce we wtorek 6 maja. Zgłaszająca interwencję 21-latka poinformowała policję, że jej sąsiadka grozi jej pozbawieniem życia i trzyma w ręce pistolet. Po przyjeździe policjantów, okazało się pistolet jest tylko zabawką, ale 39-latka i tak odpowie za groźby karalne.

- Okazało się, że nie jest to pierwsza tego typu sytuacja, a kobiety od dłuższego czasu mają między sobą zatargi (…) W związku z kierowanymi pod adresem 21-latki groźbami, kobieta została zatrzymana. Jastrzębianka nie przyznała się do popełnienia zarzucanego jej czynu, składając obszerne wyjaśnienia - informuje policja.

O losie 39-latki zadecyduje teraz sąd. Grozi jej dwuletni pobyt w więzieniu,

Polub i udostępnij
Czytaj też

Policja: "Rzetelnie naliczono punkty karne" Policja: "Rzetelnie naliczono punkty karne"

3-letnie dziecko błąkało się wieczorem w Szerokiej 3-letnie dziecko błąkało się wieczorem w Szerokiej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (9)
Gość10.05.2014 16:28

Takim pistoletem na kulki spokojnie można kogoś pozbawić oka. A z drugiej strony kolejny sukces POlicji!

Gość08.05.2014 23:21

powiem szczerze - na taką policję która nie jest w stanie wykryć nożownika, a zajmuje się kłócącymi się babami to nie powinno się płacić podatków

Gość08.05.2014 19:05

jastrzębska policja jest ŻENUJĄCA, ci kolesie po 45 roku przejdą na emeryturki, straszna i śmieszne, obszukują dzieciakom kieszonki i aresztują kłócące się baby, DNO, DNO, DNO. A nożonik słynny dobrze się miewa. A policjanty interweniowały w sprawie babskiej kłótni - wielki sukces, jeszcze się tym chwalą, no przecież takich to powinno się po prostu pogonić w diabły. Po co nam na takie mundurowe primadonny, żeby interweniowały w sprawie kłótni i jeszcze się tym bezczelnie chwaliły???????? Gdzie my żyjemy??????

cherry08.05.2014 7:27

Pachoł otwórz sobie kodeks karny i zobacz sobie o czym mówi art 190. Bynajmniej nie za zabawkę grożą 2 lata. A jak się nie podoba w Polsce to się wyprowadź do Czech.

Gość08.05.2014 0:33

Kolejny sukces policji, interweniowała w sprawie kłócących się bab, wielkie brawa. A nożownik jak tam się miewa? Ano dobrze.

Pachoł miejski07.05.2014 22:18

za zabawke 2 lata za maczetę 1rok w zawiasach poj..... państwo

Gość07.05.2014 16:47

To policja nie ma już się czym zajmować tylko babskimi kłótniami? Nonsens.

Pokaż wszystkie opinie (9)