Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
12 maja 2014

Kadeci Jastrzębskiego Węgla wicemistrzami Polski

Kadeci Jastrzębskiego Węgla wicemistrzami Polski

W minioną niedzielę w Nowym Tomyślu zakończyły się Mistrzostwa Polski kadetów w siatkówce. Zespół Akademii Talentów Jastrzębskiego Węgla wywalczył drugie miejsce.

W finałowym meczu drużyna kadetów Jastrzębskiego Węgla podejmowała Chemik Bydgoszcz. Po zaciętej walce jastrzębianie przegrali 2:3. Jednocześnie powtórzyli wynik z poprzedniego roku, kiedy także zdobyli tytuł wicemistrzów kraju.

Dwóch zawodników z jastrzębskiego klubu zostało wyróżnionych podczas zawodów. Bartosz Kwolek został wybrany MVP zawodów, a Patryka Niemca uznano za najlepszego blokującego.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kibice pomagają choremu koledze. Możecie dołączyć Kibice pomagają choremu koledze. Możecie dołączyć

Jastrzębski Węgiel pokonuje Skrę Bełchatów 3:1 Jastrzębski Węgiel pokonuje Skrę Bełchatów 3:1

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Kuna12.05.2014 20:10

Znowu nie ma złota jaka szkoda szkoda..